Skip to content Skip to footer

DABĪGI PRODUKTI VISAI ĢIMENEI

DABĪGI PRODUKTI

Katrs produkts satur visaugstākās kvalitātes izejvielas, kas iziet stingru kvalitātes kontroli. Tiek veiktas pārbaudes visā ražošanas procesā , lai nodrošinātu un saglabātu visaugstāko aktīvo vielu daudzumu produktā.

VĪZIJA

Zinātne ļauj mums iegūt izejvielu ar arvien izcilākām īpašībām. Dabas procesu  izpēte ļauj mums radīt produktus, kas ir vēl vairāk inovatīvi, efektīvi un noderīgi cilvēku veselībai.

MISIJA

Mēs ticam dabas dziedinošam  spēkam, no kuras mēs gūstam izejvielas, lai radītu kvalitatīvus produktus, izmantojot pētniecību un zinātni.Mēs aizsargājam cilvēku labklājību un veselību, arī domājot par savu nākotni.

VĒSTURE KOPŠ 1982 GADA

Kompānija ERBA VITA dibināta 1982. gadā kā rezultāts senām ģimenes tradīcijām un kompānijas dibinātāja Dr.G.Carlo Bollini spēcīgai aizrautībai fitoterapijas jomā.

 

ERBA VITA Group specializējas uztura bagātinātāju, medicīnisko ierīču un augu izcelsmes kosmētikas ražošanā, ko pārdod aptiekās, paraaptiekās un ārstniecības augu veikalos visā Itālijā un izplata vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē.

 

Katrā stāstā ir jābūt izaugsmei un ERBA VITA tas notika 2017. gadā, kad ERBA VITA pievienojās Valpharma Group, nodrošinot izcilu sinerģiju starp uzņēmumiem. Uzņēmuma ERBA VITA pieredze fitoterapijā ir apvienota ar tehnoloģiju jauninājumiem un zināšanām gan Valpharma San Marino, gan Valpharma International farmaceitiskajā jomā, dodot iespēju ražojot jaunas modificētas darbības uztura bagātinātāju un medicīnisko ierīču līnijas

kvalitāte

  • Katrs produkts satur visaugstākās kvalitātes izejvielas, kas iziet stingru kvalitātes kontroli. 
  • Tiek veiktas pārbaudes visā ražošanas procesā , lai nodrošinātu un saglabātu visaugstāko aktīvo vielu daudzumu produktā.
  • Izejvielām tiek pievērsta maksimāla rūpība. Tiek pētītas, atlasītas un apstrādātas labākās izejvielas, sākot no augu ekstraktiem līdz uztura faktoriem, standartizējot tos stingri kontrolētā ražošanas procesā, lai neizmainītu to sākotnējās īpašības.
  • Produkti tiek apstiprināti prestižās sertifikācijas iestādēs, lai garantētu maksimālu drošību un aizsardzību gala patērētājam.

Uzticamība

   Ilgstoša ERBA VITA darbība fitoterapijas jomā, apvienojot zināšanas par tradicionālām augu izmantošanas iespējām un izmantojot inovatīvākās tehnoloģijas, ļāvusi sasniegt visaugstākos produktu kvalitātes un drošības standartus.

kādēļ izvēlēties erba vita produktus

Augu veselīguma ietekme ir atkarīga no aktīvo sastāvdaļu kopuma un augu iekšienē notiekošiem vielmaiņas procesiem, kas kopā veido fito kompleksu. Lai nodrošinātu visaugstāko aktīvo vielu daudzumu ekstraktos, kas tiek izmanti kā produktu sastāvdaļas, augu izcelsmes izejvielas tiek saņemtas no tām pasaules vietām, kur ir auga dzimtene un līdz ar to optimālie augšanas apstākļi.