Skip to content Skip to footer
Digest EV ENZYME

DIGEST EV (30 tabletes)

Gremošanas veicināšanai Ar gremošanas enzīmiem un ingveru. Satur augu ekstraktu kombināciju un gremošanas enzīmu kompleksu un proteolītisko enzīmu. Fenhelis, kumelīte un ingvers sekmē normālu gremošanas funkciju. Mārdadža sēklu ekstrakts aizsargā aknas un nodrošina normālu aknu darbību.

vairāk par produktu

COLI EV (30 kapsulas)

COLI EV ir produkts uz augu ekstraktu bāzes. Satur kurkumas ekstraktu Cureit™ un bosvēlijas sveķu ekstraktu.  Kumelīte un citronmētra palīdz uzturēt normālu gremošanas funkciju un sekmē normālu zarnu trakta darbību. Alveja labvēlīgi ietekmē gremošanas-zarnu trakta darbību. Produkts bagātināts ar Coli-factoru (L-triptofāns, fruktooligosaharīdi, vitamīni B6 un B12).

vairāk par produktu

GASTRO EV (30 tabletes)

Kuņģa skābuma novēršanai un ar to saistīto simptomu- gastrīta, kuņģa sāpes, kuņģa-barības vada  refluksija- mazināšanai. Produktu lietojot, tiek izveidota aizsargbarjera, kas ierobežo kuņģa gļotādas un fizioloģiski ražotās skābes saskari, kas var izraisīt kairinājumu un pārmērīgu skābumu kuņģī, ar sekojošām sāpēm  un dedzināšanas sajūtu. Magnija hidroksīds, pateicoties tā sārmainai reakcijai, neitralizē lieko kuņģa skābi. Augu ekstrakti iedarbojas mīkstinoši uz kuņģa gļotādu, mazinot dedzināšanas sajūta.

vairāk par produktu