Skip to content Skip to footer

IMMUN ACTION RECUPERO -
organisma aizsargspēju atjaunošanai

IMMUN ACTION RECUPERO  ir  aktīvo vielu komplekss  vitālās enerģijas, muskuļu spēka un imūnsistēmas darbības atjaunošanai.

 Formula balstās uz 20 komponentiem, tostarp ārstniecības augiem, mikroelementiem un vitamīniem. 

Kam paredzēts IMMUN ACTION RECUPERO

Kā darbojas IMMUN ACTION RECUPERO

Pašlaik neapšaubāms ir POST-COVID-19 vīrusu sindroms, kam ir daudzas no mialģiskā encefalomielīta/hroniskā noguruma sindroma pazīmēm. To sauc arī par garo COVID (LC). 

Svarīgi ZINĀT ...

Kas ir POST-NOGURUMA sindroms

 Post-vīrusa noguruma sindroms (PVFS) ir termins, ko lieto, lai aprakstītu stāvokli, kas notiek nedēļas vai mēnešus pēc vīrusu infekcijas simptomu sākuma. 

 

 Jebkura vīrusa infekcija, sākot no parotīta līdz drudzim vai gripai, var izraisīt PVF/PVFS. Tā sauktais post-vīrusa nogurums ir atšķirīgs no „parastā” noguruma, kad spēki atjaunojas pat pēc neilgas atpūtas.

 

 Cilvēki ar pēc-vīrusa nogurumu kopumā jūtas slikti. Galvenokārt raksturīgs ilgstošs smags savārgums pēc fiziskām aktivitātēm, neiekaisīga mialģija un locītavu sāpes, kā arī neatsvaidzinošs miegs. 

Long Covid

Kas ir POST-COVID sindroms

 Pašlaik aktuāls ir post-COVID-19 vīrusu sindroms, kam ir daudzas no mialģiskā encefalomielīta/hroniskā noguruma sindroma pazīmēm. Tagad to sauc par garo COVID (LC).

 

 Pieaug to cilvēku skaits, kuriem ir dažādi pastāvīgi un atkārtoti simptomi saistībā ar šo pandēmiju. Šīs personas nespēj atgriezties sākotnējā veselības stāvoklī pēc atveseļošanās un cieš no dažādiem ilgstošiem fiziskiem, neiroloģiskiem un neiropsihiskiem traucējumiem.

Tipiski POST- COVID simptomi:  nogurums (centrāls / kognitīvs vai garīgs un perifērs / muskuļu vai fizisks), elpas trūkums, sāpes krūtīs, “smadzeņu migla”(izziņas traucējumi ar grūtībām fokusa saglabāšanā), miega traucējumi, drudzis, kuņģa-zarnu trakta darbības traucējumi.

 

Kāpēc lietot IMMUN ACTION RECUPERO?

IMMUN ACTION RECUPERO sastāvdaļas

Pieaugušajiem 1 paciņa dienā, izšķīdinot tās saturu glāzē ūdens istabas temperatūrā.

Ieteicamais pamatkurss ir 14 dienas.

Nepieciešamības gadījumā var lietot līdz 1 mēnesim vai cikliski atkārtojot pamatkursu.

Sastāvs1 paciņā
Kreatīns1.5 g
L-karnitīns1.0 g
L-arginīns1.0 g
Smiltsērkšķu augļu  ekstrakts200 mg
Magnijs187.5 mg
(50% NRV*)

Ašvagandas saknes ekstrakts

standartizēts pēc vitanolīna satura

145 mg

10.15 mg

Vitamīns C100 mg
(125% NRV*)
Vitamīns E30 mg
(250% NRV*)
Niacīns16 mg
(100% NRV*)
Dzelzs14 mg
(100% NRV*)
Koenzīms Q1010 mg
Pantotēnskābe6 mg
(100% NRV*)
Vitamīns B61.4 mg
(100% NRV*)
Riboflavīns1.4 mg
(100% NRV*)
Tiamīns1.1 mg
(100% NRV*)
Folijskābe200 μg
(100% NRV*)
Selēns27.5 μg
(50% NRV*)
Biotīns25 μg
(50% NRV*)
Vitamīns D325 μg
(500% NRV*)
Vitamīns B122.5 μg
(100% NRV*)

*- uzturvielu atsauces vērtība

Aminoskābju loma mūsu organismā

  • Aminoskābju deficīts organismā var izraisīt imunitātes pasliktināšanos, gremošanas trakta problēmas, depresiju, auglības problēmas, palēninātu organisma augšanu un attīstību.
  • Aminoskābes paaugstina organisma izturību, ļauj ātrāk atgūties no noguruma, samazina muskuļu sāpes un uzlabo to atjaunošanas procesus, kā arī cīnās ar stresa situāciju pārvarēšanu.
  • Organismam būtiskās aminoskābes ir kreatīns, L-karnitīns, L-arginīns.

Kreatīns tiek lietots dažādiem nolūkiem, visbiežāk to iecienījuši kultūristi, fiziski aktīvi cilvēki un profesionāli atlēti, jo tas ir vienkāršs uztura bagātinātājs fiziskā spēka palielināšanai. Kreatīns ne tikai palīdz palielināt muskuļu masu un uzlabot fiziskās spējas treniņu laikā. Tam ir pierādīta iedarbība arī dažādu slimību attīstības novēršanā – jo īpaši tas attiecas uz ar smadzenēm saistītām saslimšanām. 

Fosfokreatīns – tā pati viela, kas atbild par papildu enerģiju un muskuļu augšanu ir saistīta arī ar daudzu neiroloģisku slimību attīstības riska samazināšanu. Pazemināta fosfokreatīna līmeņa gadījumā pastāv palielināts neiroloģisko slimību attīstības risks. Tā kā viens no galvenajiem ieguvumiem no kreatīna lietošanas ir fosfokreatīna līmeņa palielināšanās, tas aktīvi palīdz novērst un samazināt dažādu neiroloģisko slimību attīstību.

Bioloģiskā aktivitāte piemīt tikai karnitīna L-formām.

L-karnitīns darbojas kā aktīvo taukskābju receptors un uzkrājējviela šūnu vielmaiņā, kā dēļ tam ir izšķiroša loma tauku šķelšanā un enerģijas ražošanā. 

L-karnitīns paaugstina organisma izturību, t.i., tā spēju ilgstoši izturēt fiziskas slodzes. Lietojot karnitīnu kursveidīgi, krasi uzlabojas sirds enerģētika, jo taukskābes sastāda 70-75 % no sirds muskuļa uzturvielām.
L-karnitīns var pasargāt sirdi no sirds muskuļa išēmijas (asins plūsmas samazināšanās pie stenokardijas, kas var būtiski vājināt sirds mehānisko funkcionēšanu un novest pie sirds lēkmes), un samazināt sirds lēkmes ilgumu vai nopietnumu.

Daudzi klīniskie pētījumi ir pierādījuši L-karnitīna efektivitāti mazinot nogurumu, ko izraisa tādu slimību kā vēzis, MS un daudzu citu slimību ārstēšana.

Tāpēc to var uzskatīt par iespējamu novērst Covid-19 izraisītās noguruma sekas.

L-arginīns kā aminoskābe  ir īpaši bagāta dažos pārtikas produktos, piemēram, gaļā un riekstos. l-arginīns ir slāpekļa oksīda sintāzes (NOS) enzīma substrāts, kas ir atbildīgs par slāpekļa oksīda ražošanu. Slāpekļa oksīds ir atbildīgs par gludo muskuļu šūnu relaksāciju un ir būtisks asinsspiediena pazemināšanai. Jebkurš endotēlija funkcijas uzlabojums palīdzēs novērst sirds un asinsvadu slimības. L-arginīnu izmanto arī imūnsistēmas šūnas, kurās enzīmu inducējamais NOS ražo slāpekļa oksīdu šūnu signalizācijai vai oksidatīvām baktericīdām darbībām. Tāpēc L-arginīns var palīdzēt samazināt infekciju biežumu, īpaši situācijās, kas apdraud imūno funkciju, piemēram, operācijas vai kritiskas slimības.

Sastāvdaļu apraksts

Kreatīns

Kreatīns

Kreatīns ir slāpekli saturoša organiskā skābe, kas palielina enerģiju un nodrošina kustību izpildi. To lietojot organisms iegūst papildu enerģijas pieplūdumu, kam ir būtiska nozīme augstas intensitātes treniņos un fiziskās izturības uzlabošanā.

_________________________________

Karnitīns

L-karnitīns 

Karnitīns ir aminoskābe- dabiska viela, kas nokļūst cilvēka organismā kopā ar dzīvnieku olbaltumvielām un uzkrājas skeleta un sirds muskuļos, kur arī izvērš savu daudzpusīgo darbību. Tas palīdz efektīvi mazināt nogurumu, ko izraisa dažādu slimību pārvarēšana (arī Covid-19).

_________________________________

L-arginīns

L-arginīns

Karnitīns ir aminoskābe- dabiska viela, kas nokļūst cilvēka organismā kopā ar dzīvnieku olbaltumvielām un uzkrājas skeleta un sirds muskuļos, kur arī izvērš savu daudzpusīgo darbību. Tas palīdz efektīvi mazināt nogurumu, ko izraisa dažādu slimību pārvarēšana (arī Covid-19).

_________________________________

Smiltsērkšķu augļi

Smiltsērkšķu augļu (Hippophae rhamnoides L.) ekstrakts

Satur lielu skaitu barības vielu:

  • liels daudzums ūdenī šķīstošo un taukos šķīstošo vitamīnu piemēram, A, K, E, B1, B2, C vitamīna daudzums;
  • viss polinepiesātināto taukskābju klāsts (piemēram, linolskābe, gamma linolēnskābe, oleīnskābe, palmitīnskābe);
  • polifenolu komplekss, kas garantē lielisku antioksidantu spēju.

Smiltsērkšķiem piemīt:

•   spēja atbalstīt organisma funkcionalitāti enerģijas zuduma situācijās;
•   atjaunojoša darbība visam ķermenim;
•   ievērojama antioksidanta un pretiekaisuma iedarbība.

_________________________________

Ašvaganda

Ašvagandas saknes (Withania somnifera (L.) Dunal) ekstrakts

Ašvaganda veicina stresa mazināšanu, veselību un ilgmūžību, pastiprinot imūnsistēmu, apturot priekšlaicīgu novecošanos, atjaunojot homeostāzi un palielinot izturību pret nelabvēlīgiem vides faktoriem, kas kopīgi pazīstami kā antistresa-adaptogēna iedarbība.

Ašvaganda palīdz

  • mazināt stresu un nemieru;
  • palielināt muskuļu masu, samazināt ķermeņa tauku daudzumu un palielināt izturību;
  • palielināt dabisko killeru šūnu aktivitāti un samazināt iekaisuma marķierus;
  • uzlabot smadzeņu darbību, atmiņu, reakcijas laiku un spēju veikt uzdevumus.

_________________________________

Magnijs pret nogurumu

Magnijs (tribāziskais magnija citrāts)

Mikrouztura un funkcionāls atbalsts, lai pārvarētu, jo īpaši, psihofizisku spriedzi, emocionālu nelīdzsvarotību, nogurumu, nespēku.

_________________________________

Dzelzs pret nogurumu

Dzelzs (dzelzs mikrokapsulēts pirofosfāts )

Būtisks mikroelements, noder noguruma un nespēka mazināšanai, kā arī palielina enerģijas metabolismu.

_________________________________

Vitamīns E- antioksidants

Vitamīns E (DL-alfa-tokoferols )

Tas ir viens no svarīgākajiem antioksidantiem: tas darbojas pret brīvo radikāļu kaitīgo darbību, kas vērsti uz visa ķermeņa šūnu struktūrām, aizsargājot audus un orgānus no priekšlaicīgas novecošanas. Īpaši tā preventīvā darbība
izpaužas uz ādu un sirds un asinsvadu sistēmu. Tas arī darbojas  enerģijas ražošanas procesos.

_________________________________

B grupas vitamīnu komplekss

B gupas vitamīni (vitamīni B1, B2, B3, B6, B12, pantotēnskābe un  folijskābe)

Optimizē visus procesus, kas iesaistīti enerģijas ražošanā.

 

________________________________________________________________________________________  

Imunitātei, organisma aizsargspējai

Immun Action

IMMUN ACTION (60 kapsulas)

Immun Action ir standartizētu augu ekstraktu komplekss. Ehinacejas un unkārijas ekstrakti palīdz stiprināt organisma imūnsistēmu.Tabebujas un greifrūta ekstrakti aizsargā organisma šūnas un audus pret oksidatīviem bojājumiem. Andrograpes ekstrakts  palīdz izvadīt kaitīgās vielas no organisma.

Lasīt vairāk

Immun Action Junior

IMMUN ACTION Junior balzāms 200ml

IMMUN ACTION Junior satur dabīgos augu ekstraktus, vitamīnu D, cinku un pienskābās baktērijas. Tragantzirņa ekstrakts palīdz stiprināt fizisko un garīgo izturību. Ehinacejas ekstrakts palīdz stiprināt organisma dabīgo aizsargspēju. Vitamīns C un vitamīns D3 veicina normālu imūnsistēmas darbību. Formula bagātināta ar pienskābām baktērijām.

Lasīt vairāk

Immun Action Recupero

IMMUN ACTION RECUPERO (14 paciņas)

Organisma dabisko aizsargspēju atbalstam IMMUN ACTION RECUPERO satur kreatīnu, L-karnitīnu, L-arginīnu un B grupas vitamīnus. Bagātināts ar smiltsērkšķu augļu ekstraktu, kas atbalsta organisma dabisko aizsargspēju un  ašvagandas ekstraktu, kas, pateicoties tonizējošai darbībai, palīdz saglabāt fizisko un garīgo labsajūtu. Produkts satur vitamīnu C, magniju un dzelzi, kas palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Nesatur laktozi. Nesatur lipekli. Piemērots vegāniem.

Lasīt vairāk

IMMUN ACTION FLU (10 paciņas)

IMMUN ACTION FLU satur  plūškoka ekstraktu un ehinācejas ekstraktus, kas palīdz stiprināt organisma dabisko aizsargspēju. Produkts bagātināts ar baltā vītola mizas ekstraktu, kam piemīt organismu stiprinošas un spēcinošas īpašības, zaļās tējas ekstraktu un propolisa ekstraktu Propolfenol®. Sastāvā ietilpstošais vitamīns C veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Lasīt vairāk