Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

SANA VOCE (30 tabletes)

12,77

SANA VOCE satur ārstnieciskās žodzenes un ceļtekas lapu ekstraktus kombinācijā ar mārsila un lavandas ēteriskām eļļām.

Ārstnieciskās žodzenes ekstrakts ir vērtīgs elpceļu veselībai, palīdz pie aizsmakuma, kairinājuma kaklā. Šaurlapu ceļtekas ekstrakts (Sedox®) atbalsta imunitāti un organisma aizsargspējas.

Kategorija: Produkta ID:4508

Apraksts

SANA VOCE tabletes (sūkājamas) – uztura bagātinātājs balss kvalitātes uzlabošanai pie paaugstinātas balss slodzes, pēc augšējo elpceļu saslimšanām, pie aizsmakuma un balss zuduma.

Disfonija ir balss funkciju traucējumi, no aizsmakums līdz afonijai, kas raksturojas
ar vienu vai vairākiem simptomiem:
* balss nogurumus;
* izmainīta balss kvalitāte;
* pēkšņs balss zudums tās izmantošanas laikā;
* grūtības uzturēt labas balss intensitāti.
Šie simptomi var papildināties ar sausuma sajūtu vai sāpēm kaklā, vēlmi iztīrīt rīkli un/ vai klepu, vēlmi atpūstināt balsi.

Iemesli var būt:
* disfunkcijas, ko izraisa balss slikta uzturēšana un / vai pārpūle: pārmērīga un nepareiza balss izmantošana var izraisīt balss saišu iekaisumu;
* organiska rakstura (balsenes un ar balseni saistīts): iekaisuma procesi, saaukstēšanās, alerģija vai gremošanas sistēmas slimības;
* psiholoģisks diskomforts.
Biežāk sastopamas balss saslimšanas, ko izraisa vairāku faktoru kopums.

SANA VOCE tabletes būtiskākā sastāvdaļa: ārstnieciskā žodzene. Visplašāk ārstniecisko žodzeni izmanto pie aizsmakuma vai pat pilnīga balss zuduma un šī iemesla dēļ augu bieži sauc par „dziedātāju augu”.                Tam ir pretiekaisuma iedarbība uz elpošanas sistēmu, mukolītiska, atkrēpošanu veicinoša un spazmolītiska. Tas piemērots pie aizsmakuma, afonijas gadījumā, balss izmainīšanās gadījumā pie laringīta, faringīta, un akūta vai hroniska traheīta un parasti pie klepus, saaukstēšanās un gripas izraisīta elpceļu kairinājuma. Aktīvās daļas mazina kakla kairinājumu smēķētājiem.

SANA VOCE tabletes satur ārstnieciskās žodzenes un ceļtekas lapu ekstraktus kombinācijā ar mārsila un lavandas ēteriskām eļļām balss kvalitātes uzlabošanai.

Ārstnieciskās žodzenes ekstrakts ir vērtīgs elpceļu veselībai, palīdz pie aizsmakuma, kairinājuma kaklā. Šaurlapu ceļtekas ekstrakts (Sedox®) atbalsta imunitāti un organisma aizsargspējas.

Sastāvs: apjoma palielinātājs: mikrokristāliskā celuloze; ārstnieciskās žodzenes (Sisymbrium officinale (L.) Scop.) ziedošās daļas sausais ekstrakts; fruktoze, Sedox® šaurlapu ceļtekas (Plantago lanceolata L.) lapu sausais ekstrakts; maltodekstrīns; pretsalipes viela: dabīgas izcelsmes taukskābju magnija sāļi; saldinātājs: sukraloze; mārsila (Thymus vulgaris L.) auga ēteriskā eļļa; lavandas (Lavandula officinalis Chaix) ziedu ēteriskā eļļa.

Iepakojums: 30 tabletes pa 1 g.   Neto masa: 30 g.

Uzglabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā temperatūrā līdz 25 ºC

Vairāk informācijas par produktu šeit: SANA VOCE – balss kvalitātei

Par Ārstnieciskā žodzene (Sisymbrium officinale)

Sastāvs

 

Sastāvs 2 tabletēs
Ārstnieciskā žodzenes ziedošās daļas ekstrakts 400 mg
Sedox®  šaurlapu ceļtekas lapu ekstrakts
standartizēts pēc verbascosīdu satura 1%  un fenolu satura 5%
300 mg
Mārsila auga ēteriskā eļļa 2 mg
Lavandas ziedu ēteriskā eļļa 2 mg

 

Lietošana

Lietošana: pieaugušajiem 2 tabletes dienā, tās lēni nosūkājot.

Brīdinājums: Nelietot bērniem, grūtniecēm un mātēm, kas baro bērnu ar krūti. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no produkta sastāvdaļām.