Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

PROPOLI EVSP aerosols kaklam 20ml

10,89

Propoli EVSP® aerosols kaklam mutes dobuma un rīkles gala aprūpei gļotādas iekaisumu gadījumos.

Satur patentētu ūdenī šķīstošu propolisa ekstraktu Propolfenol® ar 50% polifenolu daudzumu. Nesatur alkoholu.

Kategorija: Produkta ID:4539

Apraksts

PROPOLI EVSP® kaklam– aerosols ūdens šķīduma formā mutes un rīkles gala gļotādas aprūpei iekaisuma gadījumos.

Nesatur alkoholu.

Sastāvā ietilpst ūdenī šķīstošs un augstas biopieejamības propolisa ekstrakts.

Propolisa ekstrakti iznīcina kaitīgos mikroorganismus, bet neietekmē cilvēka labvēlīgo mikrofloru. Sēnītes, baktērijas un vīrusi nevar izstrādāt rezistenci pret propolisa aktīvām vielām.

Kā darbojas PROPOLI EVSP®?

  • Veicina organisma izturību pret patogēniem, it īpaši elpošanas ceļu iekaisuma gadījumā.
  • Veicina ātrāku atveseļošanos un funkcionālo spēju atjaunošanos saslimšanas gadījumā.
  • Sekmīgi darbojas biežu recidīvu gadījumā.

Kāpēc izvēlēties PROPOLI EVSP® kaklam?

 – Unikāla un ekskluzīva ekstrakcijas tehnoloģija, kas dod iespēju paplašināt propolisa pielietojamības iespēju.

 – Standartizēts ekstrakts pēc 50% kopējā polifenolu daudzuma.

 – Standartizēts ekstrakts nodrošina bioķīmiskā sastāva nemainīgumu, drošību un efektivitāti. 

 – Pilnīga ekstrakta šķīdība ūdenī, bioloģiskos šķīdumos un mutes dobumā, kas nodrošina labāku aktīvās vielas uzsūkšanos mutes dobumā ātrākai un efektīvākai rezultātu sasniegšanai.

 – Augsta pretiekaisuma aktivitāte, kontrolē un uzrauga astoņus dažādus citokīnus un iekaisuma mediatorus.

 – Augsta antibakteriālā aktivitāte, testēta uz astoņu dažādu baktēriju sugu patogēno darbību.

Kakla sāpes

Visbiežāk nepatīkamos simptomus izraisa dažādi augšējo elpceļu vīrusi, taču dažkārt pie vainas var būt arī bakteriālā infekcija, kas ir cēlonis angīnai. Lai gan simptomi abos gadījumos var būt līdzīgi, to pareiza ārstēšana atšķiras, tāpēc ir būtiski jau laikus noteikt kakla sāpju cēloni un piemērot atbilstošu ārstēšanu.

Vairumā gadījumu kakla sāpju cēlonis ir virusāla infekcija, piemēram, gripa, rinovīrusi, adenovīrusi un citi vīrusi. Ja kakla sāpes izraisa bakteriālas izcelsmes infekcija, piemēram, streptokoks, tās ir izteikti stipras un intensīvas, sāpes var izstarot uz ausi, ķermeņa temperatūra bieži ir augstāka par 38 grādiem. Atšķirībā no virusālas infekcijas, bakteriāls iekaisums parasti sākas strauji, un jau pirmajā saslimšanas dienā to pavada izteikti simptomi.

 Pirmajā stadijā sāpes vēl nav jūtamas, bet jūtama ”kasīšanās” vai “kņudēšana” kaklā. Šajā stadijā baktērijas, vīrusi vai sēnītes nosēžas uz kakla gļotādas un sāk vairoties. Organisma imūnsistēma uzreiz reaģē, un rīkles gals ir apsārtis. Šajā stadijā galvenais ir apturēt iekaisuma attīstību, mazināt slimības izraisītāju vairošanos, mitrināt kakla gļotādu un spēcināt imunitāti.

 Otrās stadijas galvenie simptomi ir sāpes un sāpīga rīšana. Ļoti lielā skaitā ir savairojušies infekcijas ierosinātāji, kas izveidojuši mikročūlas rīkles gļotādā. Šādu iekaisumu var mazināt ar dabīgiem līdzekļiem, kas satur propolisu, kam piemīt antibakteriālas īpašības.

Tilpums: 20ml

Uzglabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā līdz 30 ºC.

Sastāvs

Aktīvās vielas diennakts devā (1 g): Propolfenol® propolisa ekstrakts 25.3mg (standartizēts pēc kopējā polifenola satura 50%), citronu (Citrus lemon) miziņu ēteriskā eļļa, piparmētru (Mentha piperita) lapu ēteriskā eļļa, mārsila (Thymus vulgaris L.) lapu un ziedu ēteriskā eļļa.
Pārējās sastāvdaļas: attīrīts ūdens, mitruma uzturētājs augu izcelsmes glice-rīns, biezinātājs akāciju sveķi, stabilizators karboksimetilceluloze.

Lietošana

Lietošana: Aerosolu sakrata, noņem uzmavu un 1-2 reizes izsmidzina tieši uz bojāto gļotādas vietu. Atkārtot 3-4 reizes dienā.

Brīdinājums: Nelietot bērniem līdz 6 g.v. Nav ieteicams grūtniecēm un mātēm, kas baro bērnu ar krūti.Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.