Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

PROPOLI EVSP aerosols degunam 30ml

10,89

Propoli EVSP® aerosols degunam ūdens-sāls šķīduma formā dabīgai deguna gļotādas kopšanai un aizsardzībai. Atvieglo elpošanu caur degunu saaukstēšanās laikā un pie alerģiskiem simptomiem. Sastāvā ūdenī šķīstošs un augstas biopieejamības propolisa ekstrakts, kā arī augu ekstrakti ar pretiekaisuma, tūsku mazinošu iedarbību.

Kategorija: Produkta ID:4138

Apraksts

Propoli EVSP® aerosols degunam ūdens-sāls šķīduma formā dabīgai deguna gļotādas kopšanai un aizsardzībai. Atvieglo elpošanu caur degunu saaukstēšanās laikā un pie alerģiskiem simptomiem. Sastāvā ūdenī šķīstošs un augstas biopieejamības propolisa ekstrakts, kā arī augu ekstrakti ar pretiekaisuma, tūsku mazinošu iedarbību. 

Nesatur alkoholu.

Sastāvā ietilpst ūdenī šķīstošs un augstas biopieejamības propolisa ekstrakts.

Propolisa ekstrakti iznīcina kaitīgos mikroorganismus, bet neietekmē cilvēka labvēlīgo mikrofloru. Sēnītes, baktērijas un vīrusi nevar izstrādāt rezistenci pret propolisa aktīvām vielām.

Kā darbojas PROPOLI EVSP®?

  • Veicina organisma izturību pret patogēniem, it īpaši elpošanas ceļu iekaisuma gadījumā.
  • Veicina ātrāku atveseļošanos un funkcionālo spēju atjaunošanos saslimšanas gadījumā.
  • Sekmīgi darbojas biežu recidīvu gadījumā.

Kāpēc izvēlēties PROPOLI EVSP® degunam?

 – Unikāla un ekskluzīva ekstrakcijas tehnoloģija, kas dod iespēju paplašināt propolisa pielietojamības iespēju.

 – Standartizēts ekstrakts pēc 50% kopējā polifenolu daudzuma.

 – Standartizēts ekstrakts nodrošina bioķīmiskā sastāva nemainīgumu, drošību un efektivitāti. 

 – Pilnīga ekstrakta šķīdība ūdenī, bioloģiskos šķīdumos un mutes dobumā, kas nodrošina labāku aktīvās vielas uzsūkšanos mutes dobumā ātrākai un efektīvākai rezultātu sasniegšanai.

 – Augsta pretiekaisuma aktivitāte, kontrolē un uzrauga astoņus dažādus citokīnus un iekaisuma mediatorus.

 – Augsta antibakteriālā aktivitāte, testēta uz astoņu dažādu baktēriju sugu patogēno darbību.

Iesnas

Iesnas ir viena no visizplatītākajām un ierastākajām saslimšanām, un  tās spēj sagādāt mums ļoti nepatīkamus brīžus. Turklāt tās var ieilgt vai tām var rasties komplikācijas.

Iesnas galvenokārt izraisa vīruss. Bet ir arī izņēmumi, kad iesnām pievienojas baktērijas un iespējamas strutainas komplikācijas, piemēram, deguna dobuma iekaisumi.

Rinīts, ko parasti saucam vienkārši par iesnām, ir deguna gļotādas iekaisums, kura rezultātā paplašinās asinsvadi, radot tūsku, kas apgrūtina elpošanu caur degunu. Palielinās izdalījumu daudzums un gļotas uzkrājas. Deguna gļotāda vairs nespēj kvalitatīvi pildīt savas svarīgākās funkcijas – sasildīt, mitrināt, attīrīt gaisu, pirms tas nonāk tālākajos elpceļos un plaušās.

Iesnas neārstējot, tās viegli var pāriet hronisku iesnu stadijā. Otra galējība ir pievērsties ķīmiskiem preparātiem un antibiotikām. Taču ilgstoši vai nepareizi lietojot ķīmiskos preparātus, deguna gļotādas dabiskās aizsargspējas zūd, un cilvēks tiek pie medikamentozā rinīta jeb mūžīgām aizlikta deguna problēmām.

Tilpums: 30ml

Uzglabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā līdz 30 ºC.

Sastāvs

Aktīvās vielas dienas devā (1g): Propolfenol® propolisa ekstrakts 10mg (standartizēts pēc kopējā polifenola satura 50%), mežrozīšu (Rosa canina) pumpuru ekstrakts, upeņu (Ribes nigrum) pumpuru ekstrakts, kliņģerītes (Calendula officinalis) ziedu ekstrakts, eikalipta (Eucalyptus globulus) lapu un zaru ēteriskā eļļa, piparmētras (Mentha piperita) auga ēteriskā eļļa, niauli (Melaleucaea viridiflora) lapu un zaru ēteriskā eļļa, jūras sāls.

Lietošana

Lietošana: 1-2 devas katrā nāsī: pieaugušiem 2-3 reizes dienā, bērniem: 1-2 reizes dienā.

 

Brīdinājums: Nelietot bērniem līdz 6 g.v. Nav ieteicams grūtniecēm un mātēm, kas baro bērnu ar krūti. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.