Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Peso Stop BRUCIA GRASSI (80 tabletes)

29,98

Ķermeņa svara kontrolei*

Uztura bagātinātājs ar augu ekstraktiem, hromu un L-karnitīnu.

  • Sinetrol Xpur C satur citrusa augļu ekstraktu kompleksu;
  • *Gimnēma palīdz kontrolēt apetīti, saldumu ēstgribu;
  • *Hroms palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs un nodrošināt normālu makroelementu vielmaiņu
  • Nesatur glutēnu. Nesatur laktozi. Piemērots vegāniem.
Kategorija: Produkta ID:12108

Apraksts

Ķermeņa svara kontrolei*

Nesatur glutēnu. Nesatur laktozi. Piemērots vegāniem. Satur kofeīnu.

Uztura bagātinātājs ar augu ekstraktiem, hromu un L-karnitīnu.

 SINETROL XPUR C

Sinetrol®Xpur C ir sinerģisks augu multiekstrakts, kas izgatavots ar Vidusjūras citrusaugļiem (greipfrūtu, apelsīnu, sarkano apelsīnu) un guarānas.

Tam ir termogēna loma adipocītu līmenī, veicinot līdzsvaru starp enerģijas ievadi un enerģijas patēriņu:

  • tas ir dabisks preparāts, kas biostimulē vielmaiņu;
  • dabīgā kofeīna klātbūtne no guarānas pastiprina lipolītiskās darbības;
  • tas veicina lipolīzi, kas izraisa tauku šūnās uzkrāto triglicerīdu sadalīšanos.

 RŪGTĀ MELONE

Momordica charantia L., kas pazīstama arī kā rūgtā melone, satur aktīvās vielas ar labvēlīgām īpašībām pret glikozes homeostāzi. Galvenās aktīvās sastāvdaļas labvēlīgi iedarbojas uz vielmaiņu. cukura un ķermeņa svara kontrole.

  • Taukaudu un lipīdu metabolisms

Pētījumi liecina, ka rūgtā melone spēj samazināt lipīdu (tauku) uzkrāšanos.  Augļos esošie saponīni samazina arī aizkuņģa dziedzera lipāžu aktivitāti, ierobežojot tauku uzsūkšanos zarnās. Rūgtā melone spēj arī palielināt lipīdu metabolismu un šūnu un audu enerģijas patēriņu.

  • Ogļhidrātu metabolisms

Ir īpaši uzsvērta rūgtās melones labvēlīgā iedarbība uz ogļhidrātu vielmaiņu. Pētījumi apliecinājuši, ka ekstrakts samazina glikozes līmeni asinīs par 48% ar efektu, kas ir salīdzināms ar medikamentu iedarbību.

  • Lipīdu metabolisms un ķermeņa svara kontrole

Svara pieaugums un tauku uzkrāšanās vēdera zonā ir aptaukošanās pazīmes. Rūgtās melones ekstrakts ir bijis noderīgs ķermeņa svara kontrolē un tauku uzkrāšanās mazināšanai. Pētījumos apstiprināts, ka, lietojot produktu ar rūgto meloni 12 nedēļas, tika uzrādīta būtiska taukaudu uzkrāšanās samazināšanās.

 GIMNĒMA

Aktīvā viela ir  ģimnēmskābe, kam ir hipoglikēmiska iedarbība, izmantojot divus galvenos mehānismus:

– cukuru uzsūkšanās kavēšana zarnās;

– palielināta glikozes metabolisma transformācija šūnu līmenī.

Gimnēmskābes molekula ir līdzīga cukura molekulai, taču tā ir lielāka, tāpēc tā spēj saistīties ar zarnu receptoriem, kas tiek izmantoti cukuru uzsūkšanai, bloķējot tos atgriezeniski. Šī bloķēšana notiek ātri un ilgst vairākas stundas, īpaši, ja dienas laikā tiek atkārtotas devas, novēršot apmēram 50% cukuru uzsūkšanos.

 ZAĻĀS KAFIJAS PUPIŅAS

Coffea arabica pupiņas satur kofeīnu, miecskābes, slāpekli saturošas vielas un cukurus. Stimulējošās īpašības ir saistītas ar kofeīnu, alkaloīdu, kas tiek ekstrahēts tīrā veidā farmācijas vajadzībām. Kafijas kā dzēriena lietošanas sekas ir: viegls smadzeņu uzbudinājums, ātrāka ideju radīšana, lielāka uzmanība un garīgā koncentrēšanās, izteikta muskuļu kustību vieglums, mazāka noguruma sajūta, uzlabota gremošanas spēja, droša antagonistiska iedarbība pret alkohola izraisītu depresiju. Dažos tas izraisa bezmiegu. Sirds līmenī tas izraisa pulsāciju skaita palielināšanos un zināmu muskuļu tonusa uzlabošanos; uz nierēm iedarbojas ar nelielu diurētisku efektu un kuņģa līmenī nosaka sekrēcijas palielināšanos. Jāpiebilst, ka kafijas darbība nav attiecināma tikai uz kofeīnu, bet arī uz citiem savienojumiem, kas tajā atrodas.

Hlorogēnskābe ir viens no svarīgākajiem zaļās kafijas sastāvā esošajiem polifenola savienojumiem, kas tiek zaudēts pupiņu grauzdēšanas laikā, lai iegūtu kafijas pulveri, ko lietot kā dzērienu. Hlorogēnskābe galvenokārt atrodama sēklās, bet arī lapās un augļos. Tam ir ievērojams antioksidanta spēks. Vissvarīgākais atklājums ir hlorogēnskābes spēja iejaukties glikozes līmeņa regulēšanā asinīs. Hlorogēnskābe spēj samazināt glikogenolīzi aknās (glikogēna pārveidošanu par glikozi aknās) un cirkulējošo glikozi. Tā rezultātā samazinās glikozes līmenis asinīs. Ietekmi uz cukuru kontroli organismā pastiprina otrs mehānisms: to uzsūkšanās kavēšana. Pastāv hipotēze, ka tas notiek, izmantojot specifisku un tiešu iejaukšanās mehānismu zarnu gļotādas šūnās, kā rezultātā samazinās ar pārtiku ievadīto cukuru cirkulācija. Tāpēc zaļās kafijas ekstrakti ir spēcīgi antioksidanti, kas ir noderīgi, lai novērstu oksidatīvo stresu un novecošanos, kam pievienota spēja kontrolēt cukurus, kas ir noderīgi pirmsdiabēta stāvokļos un svara zudumā.

 L-KARNITĪNS

Karnitīns ir amīns, kas sintezēts no lizīna un metionīna vitamīnu B6, B3, C un dzelzs klātbūtnē. Karnitīns ir būtisks mūsu veselībai, jo tas ir nepieciešams garu zaru taukskābju transportēšanai mitohondrijās, šūnu elpošanas un enerģijas ražošanas procesos. Tāpēc karnitīns ir lielisks palīgs tiem, kas ievēro mazkaloriju diētu, jo tas izraisa efektīvāku taukskābju oksidēšanos un sadedzina vairāk kaloriju, kas citādi piepildītu tauku spilventiņus. Paaugstināta taukskābju oksidēšanās samazina arī bada un nespēka sajūtu.

 BIOPERINE® (melno piparu augļu sausais ekstrakts)

Bioperine® ir īpašs melno piparu ekstrakts, titrēts līdz 95% piperīnā un patentēts. Piperīns ir alkaloīds, ko satur melnie pipari, kas galvenokārt ir atbildīgs par piparu pikanto garšu. Melno piparu īpašības ir zināmas jau kopš seniem laikiem. Piperīnam ir spēcīga termogēna aktivitāte, kas noder vielmaiņas paātrināšanai, kā arī tauku dedzināšanai. Tāpēc tas palielina siekalu un kuņģa sekrēciju veidošanos, stimulē zarnu tranzītu, palīdzot uzsūkties barības vielām, un atkal izpaužas antioksidanta iedarbība, kas ir ideāli piemērota brīvo radikāļu un šūnu novecošanās novēršanai.

Pētījumos  parādīts, ka piperīns ne tikai stimulē ātrāku vielmaiņu, bet arī palēnina jaunu tauku veidošanos. šūnas. Tas ir tāpēc, ka alkaloīds paātrina gremošanas sulas – aizkuņģa dziedzera, kuņģa un zarnu – izdalīšanos, paātrinot pārtikas gremošanu. Šī viela uzlabo zarnu tranzītu, īpaši aizcietējuma gadījumos šķiedrvielu trūkuma dēļ, atvieglojot dažu pārtikas produktos esošo uzturvielu, tostarp beta karotīna, uzsūkšanos.

 HROMS

Hroma pikolināts ir mikroelementa hroma avots, kas spēj sensibilizēt audus pret insulīna darbību. Liekais svars pasliktina vai citādi samazina jutību pret insulīnu, kā arī apgrūtina svara zudumu un kaloriju patēriņu. Hroms palīdz kontrolēt apetīti, īpaši vēlmi pēc saldiem ēdieniem, palīdz saglabāt muskuļus cilvēkiem, kuri ievēro zemu kaloriju diētu, lai viņi sadedzinātu vairāk tauku, kā rezultātā samazinās tauku masa: vienkārši , tas padara centienus zaudēt svaru efektīvākus. Hroma pikolināts stimulē vielmaiņas efektivitāti, modulē cukura līmeni asinīs, uzlabo glikozes toleranci.

Sastāvdaļas: apjoma palielinātāji: celuloze, dikalcija fosfāts; kukurūzas ciete; Sinetrol Xpur C [ekstraktu maisījums no: pomelo (Citrus grandis (L.) Osbeck) augļiem, greipfrūta (Citrus paradisi Macfad.) augļiem, apelsīna (Citrus sinensis (L.) Osbeck) augļiem, guaranas (Paullinia cupana Kunt) sēklām]; rūgtas melones (Momordica charantia L.) augļu sausais ekstrakts; gimnēmas (Gymnema sylvestre (Retz) R.Br.) lapu sausais ekstrakts; L-karnitīna tartrāts, zaļās kafijas (Coffea arabica L.) pupiņu sausais ekstrakts; pretsalipes vielas:  taukskābju magnija sāļi (augu izcelsmes), silīcija dioksīds; melno piparu (Piper nigrum L.) sēklu sausais ekstrakts; hroma pikolināts.

Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt sausā, vēsā vietā līdz 25 ºC temperatūrā.

Iepakojums: 80 tabletes pa 1 g     Neto masa: 80g

Sastāvs

 

Saturs 2 tabletēs
Sinetrol Xpur C

standartizēts pēc flavonoīdu satura 42%

standartizēts pēc kofeīna satura 3.5%

315 mg

132,3 mg

11 mg

Rūgtās melones augļu sausais ekstrakts

standartizēts pēc šarantīna satura 7%

150 mg

10,5 mg

Gimnēmas  lapu sausais ekstrakts

standartizēts pēc gimnēmskābes satura 25%

150 mg

37,5 mg

 Zaļās kafijas pupiņu sausais ekstrakts

standartizēts pēc hlorogēnskābes satura līdz ≥45%

kofeīna satura līdz ≤2,5%

100 mg

45mg

2,5 mg

L-karnitīns 125 mg
Melno piparu sēklu sausais ekstrakts 5 mg
Hroms 50 mg (125% NRV*)

*- uzturvielu atsauces vērtība

Lietošana

Ieteicamā deva: pieaugušajiem pa 1 tabletei 2 reizes dienā, vēlams brokastīs un pusdienās, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens. Ieteicamais kurss 3 mēneši.

Brīdinājums. Satur kofeīnu. Nav ieteicams bērniem un grūtniecēm, un mātēm, kas baro bērnu ar krūti (13,5 mg kofeīna/dienas devā). Nepārsniegt kofeīna devu 400mg dienā no visiem avotiem.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.