Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Noni (Morinda citrifolia) (60 kapsulas)

16,88

Vispārējam organisma atbalstam un visu organisma funkciju normalizēšanai.

Noni ir dabīgs paugu izcelsmes produkts, kas spēj vispusīgi papildināt un uzlabot Jūsu veselību, garīgo un fizisko stāvokli, hormonālo un enerģētisko līdzsvaru, seksuālās spējas, palīdz pārvarēt stresa situācijas, depresiju un vienkārši sliktu garastāvokli.

Kategorija: Produkta ID:9724

Apraksts

Nesatur glutēnu. Nesatur laktozi. Piemērots vegāniem.

Vispārējam organisma atbalstam un visu organisma funkciju normalizēšanai.

Noni (morinda) ir produkts, kas spēj vispusīgi papildināt un uzlabot garīgo un fizisko stāvokli, hormonālo un enerģētisko līdzsvaru, seksuālās spējas, palīdz pārvarēt stresa situācijas, depresiju un vienkārši sliktu garastāvokli.

Citronlapu morinda (Morinda citrifolia) pazīstama Havaju salās, Puerto-Riko un Polinēzijā kā noni jeb indiāņu zīdkoks. Noni ir krūmauga augļa vietējais nosaukums Tahiti (Morinda citrifolia).

Pēdējos gados medicīnas zinātnieki ASV, Francijā, Japānā un citās valstīs ir nopietni izpētījuši šo reto augu. Daudzos pētījumos ir izrādījies, ka noni piemīt ārstnieciskas īpašības. Ir pierādīts, ka noni nostiprina imūnsistēmu, regulē šūnu funkcijas, atjauno bojātās šūnas. Noni iedarbojas šūnu līmenī gan kā barības viela, gan regulators dažādos bioķīmiskajos procesos. Tāpēc noni sula ir efektīva visdažādāko veselības traucējumu gadījumos, kā arī ir neaizvietojams vispārēji spēcinošs līdzeklis cilvēku veselībai.

Noni sulas unikālās iedarbības pamatā ir 150 bioloģiski aktīvu vielu, kuras satur tikai šis augs. Tai skaitā: antrahiona-morindona (morindoina hidrolizāts) atvasinājumi, mazie alkoloīdi (kseronīns un tā priekšgājējs – prokseronīns), alizarīns, karotinoīdi,B grupas vitamīni, vitamīns C, skopoletīns, spēcīgi antioksidanti (bioflavonoīdi, selēns, vitamīns C u.c.), liels daudzums aminoskābju (metionīns, alanīns,leicīns, izoleicīns, arganīns, lizīns, fenilanīns, cisteīns, glicīns, treonīns, triptofāns, glutamīns, valīns, tirozīns, histidīns, prolīns, sērijas), plašs nepieciešamo minerālvielu spektrs, terpēni, augu steroli, tai skaitā sitosterols, serotonīns, multireceptorie aktivatori, ursulskābe un kaprilskābe.

Nozīmīgākās aktīvās vielas:

  • prokseronīns organismā pārveidojas par kseronīnu.  Un kseronīns liek organismā esošajiem proteīniem veikt visu kā nākas – stiprina imunitāti, veicina hormonu darbību un baro šūnas! Kseronīns ir šūnu degviela! Un, jo aktīvākas šūnas – jo veiksmīgāk notiek visi organisma procesi;
  • terpēns palīdz brūcēm sadzīt ātrāk;
  • akubīns un alazarīns ir antibakteriālas vielas, kas darbojas pret dažādiem mikrobiem un infekcijām;
  • kaprilskābe iedarbojas pret piena sēnīti;
  • enzīmi, to skaitā bromelaīns– tas pats, kas ananāsos, tikai 80 reizes vairāk;
  • skopoletīns paplašina asinsvadus un tam piemīt viegla pretsāpju iedarbība, kā arī spēja bloķēt par alerģijām atbildīgā histamīna izdalīšanos!

Zinātnieki atzīst, ka šīs unikālais vielu komplekss

  • palīdz normālai šūnai strādāt efektīvāk, tai skaitā stimulē tās dalīšanos, t.i., pastiprina audu reģenerāciju, bet bojātai šūnai palīdz likvidēt savus defektus.
  • saturošie antrahinīni, stimulē visas gremošanas sistēmas darbību, pastiprinot sekrēcijas procesus, tai skaitā fermentu un žults izstrādi. Noni pozitīvajā iedarbībā uz gremošanas sistēmu īpaša nozīme ir serotonīnam. Minētās vielas uzlabo gremošanu diskomforta stāvoklī un pie kuņģa-zarnu trakta slimībām, tai skaitā gastrīta un čūlas slimības.
  • labvēlīgā iedarbība uz augstākās nervu sistēmas darbību, kā arī garastāvokļa uzlabošanās un labsajūtas parādīšanās, visdrīzāk ir saistīta ar endorfīnu uzkrāšanos smadzenēs.
  • harmonizē endokrīno dziedzeru darbību.

Noni sula ķermenim liek burtiski atžirgt un piedāvā neskaitāmus ieguvumus.

Sastāvdaļas: noni (Morinda citrifolia) augļu sulas liofilizēts pulveris; inulīns; apjoma palielinātājs: celuloze; pretsalipes viela: augu izcelsmes taukskābju magnija sāļi; kapsulas apvalks: hidroksipropilmetilceluloze.

Uzglabāt sausā, vēsā vietā līdz 25 ºC temperatūrā.

Iepakojums: 60 kapsulas pa 570mg    Neto masa: 34.2g

Sastāvs

 

Sastāvs 6 kapsulās
Noni augļu sulas liofilizēts pulveris 1968 mg
Inulīns 369 mg

 

Lietošana

Ieteicamā deva: Pieaugušajiem 2-6  kapsulas dienā vismaz 30 min. pirms ēšanas, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens.

Brīdinājums: Nav ieteicams bērniem, grūtniecēm, sievietēm bērna zīdīšanas laikā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.

Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.