Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

MUCOVIT Fluido balzāms 200ml

14,78

MUCOVIT Fluido balzāms produktīva un neproduktīva klepus simptomu mazināšanai. Satur augu ekstraktu kompleksu un N-acetilcisteīnu. Mazina klepu un būtiskākos akūtos un hroniskos elpošanas ceļu iekaisumus. Islandes ķērpis veicina imūnsistēmas nostiprināšanos, labvēlīgi ietekmē elpceļu veselību. Mārsils atvieglo kakla un rīkles kairinājumu.

Ar apelsīna-citrona garšu

Kategorijas: Produkta ID:4494

Apraksts

MUCOVIT fluido satur augu ekstraktu kompleksu un N-acetilcisteīnu.

MUCOVIT fluido sastāvā visefektīvāko uz elpceļu veselību darbojošu ārstniecisko augu izlase un manuka medus.

MANUKA MEDUS – iespējams, vērtīgākais saldais zelts pasaulē. Tas tiek ievākts no Jaunzelandē augoša auga Leptospermum scoparium. To uzskata par ārstnieciskas iedarbības medu, pateicoties tā antibakteriālajām, dziedinošajām un pretiekaisuma īpašībām. Par manuka medus unikālajām īpašībām atbild tā sastāvā dabīgi esošais metilglioksāls – līdz ar to šī medus antibakteriālā iedarbība ir saistāma ar neperoksīdu aktivitāti. Metilglioksāls ir izturīgs pret siltuma, gaismas un enzīmu iedarbību, tā aktivitāte ir ilgstoša un stabila – līdz ar to metilglioksāls būtiski pārspēj citu medu sastāvā esošā, viegli gaistošā ūdeņraža peroksīda iedarbību, kas medū tiek izstrādāts enzīma glikozes oksidāzes ietekmē. Jo augstāks ir metilglioksāla saturs, jo lielāka ir medus kopējā pretmikrobu iedarbība. Kvalitatīvajam manuka medum vajadzētu būt no 100 līdz 500 MGO (izteikts miligramos metilglikoksāla uz kilogramu medus). Savukārt UMF® (Unikālais Manuka faktors) numurs (15+) identificē saturu un garantē medus izcelsmi, tīrību un kvalitāti.

Klepus  ir fizioloģiski aizsargājošu aktu sistēma, kuras mērķis ir attīrīt elpceļus no mehāniskiem šķēršļiem (gļotas, putekļi, baktērijas u.c.)

Klepu var iedalīt pēc tā ilguma :

 • akūts klepus, kas ilgst mazāk nekā 3 nedēļas. To visbiežāk izraisa rinovīruss (vairāk nekā 30% no visiem gadījumiem);
 • subakūts klepus, kas ilgst 3-8 nedēļas (un ko izraisa vīrusi vai atsevišķi akūti apstākļi, piemēram, garais klepus);
 • hronisks klepus, kas ilgst vairāk nekā 8 nedēļas.

Klepu var iedalīt pēc tā veida: 

 • sauss jeb neproduktīvs klepus, ko visbiežāk novēro slimības sākumā. To var izraisīt arī alerģiska reakcija;
 • mitrs klepus, parasti seko pēc sausa klepus. Ārstēšanās vai organisma imūnsistēmas darbības rezultātā sāk parādīties krēpas- gļotaini izdalījumi elpceļos;
 • reflektors klepus. Tas nav saistīts ne ar saaukstēšanos, ne ar citām elpošanas sistēmas slimībām. Šāda klepus cēlonis var būt , piemēram, iekaisums citur organismā vai sirds-asinsvadu sistēmas slimība.

MUCOVIT fluido: produktīva un neproduktīva klepus simptomu mazināšanai.

 • Ieteicams pie produktīva un neproduktīva klepus (ieskaitot “refluksa” klepu un tā saukto “nervu  klepu), pateicoties Kalma-tuxina sastāvdaļu sinerģiskai darbībai (grindēlija, efeja un mārsils); tas aizsargā elpceļu gļotādas, nomierinot kairinātos audus un bojāto epitēliju, novēršot lokālo iekaisumu cēloņus un garantējot būtisko atkrēpošanas un pretspazmolītisku darbību.
 • Mukolītiskas darbības augu ekstraktus saturošais komplekss Muco-rimoxina (altejas sakne, ceļteka un Islandes ķērpis) veido aizsargplēvi uz primāro elpceļu gļotādas, kas, ierobežojot kontaktu ar ārējiem
  kairinātājiem, nomierina klepus refleksu.
 • Acetilcisteīns (aminoskābe, kas šķidrina gļotas un atvieglo to izvadīšanu no elpošanas ceļiem)
  garantē pārmērīgu viskozo gļotu veidošanās samazināšanu.
 • Indijas riekstkoks (tā alkaloīdi ir ar  bronhodilatējošu iedarbību), akāciju un
  manuka medus sinerģijā ar Kalma-tuxina un Muco-rimoxina padara produkta lietošanu  piemērotu arī aizlikta deguna, klepus, sinusīta, laringīta un katarāla klepus gadījumos.

Sastāvdaļas: ūdens; akāciju medus; fruktoze; Kalma-tuxina [grindēlijas (Grindelia robusta Nutt.) virszemes daļas ar ziediem  glicerīna ekstrakta, mārsila (Thymus vulgaris L.) lapu sausais ekstrakts; efejas (Hedera helix L.) lapu sausais ekstrakts]; apelsīnu augļu koncentrāta sula; Mucus-rimoxina [altejas (Althaea officinalis L.) sakņu sausais ekstrakts, ceļtekas (Plantago lanceolata L.) lapu sausais ekstrakts, Islandes ķērpja (Cetraria islandica (L.) Ach.) lapoņa sausais ekstrakts]; N-acetilcisteīns; manuka medus; Indijas riekstkoka (Justicia adhatoda L.) lapu sausais ekstrakts; biezinātājs: ksantāna sveķi; konservants: kālija sorbāts; aromatizētājs.

Neto tilpums: 200ml

Uzglabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā līdz 25 ºC

Sastāvs

 

Sastāvs 20ml
Akāciju medus 3.7 g
Manuka medus 500 MGO, 15+ 233 mg
N-acetilcisteīns 400 mg
Kalma-tuxina, kura sastavā:
Grindēlijas virszemes daļas ar ziediem glicerīna ekstrakts
Mārsila lapu ekstrakts,
standartizēts pēc timola satura 3%
Efejas lapu ekstrakts,
standartizēts pēc hederakozīdu satura 10%
1000 mg
120 mg66 mg
Mucus-rimoxina, kura sastāvā:
Altejas saknes ekstrakts
Ceļtekas lapu ekstrakts,
standarizēts pēc verbaskozīdu satura 4%
un pēc kopējā polifenolu satura, kas izteikts kā hlorogēnskābe 5%
Islandes ķērpja lapoņa ekstrakts
233 mg
200 mg120 mg
Indijas riekstkoka lapu ekstrakts, standartizēts pēc kopējā alkaloīdu satura 0.5% 133 mg

 

Lietošana

Ieteicamā deva:  pieaugušiem pa 10ml 2 reizes dienā starp ēdienreizēm. Pirms lietošanas sakratīt.

Brīdinājums: Nav ieteicams bērniem līdz 18 gadu vecumam. Nav ieteicams grūtniecēm, mātēm, kas baro bērnu ar krūti. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no produkta sastāvdaļām.Tā kā produkts satur dabīgas sastāvdaļas, tad tas var veidot nogulsnes.Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.