Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
-15%

MICO integra REISHI (60 kapsulas)

Original price was: 28,82€.Current price is: 24,50€.

MICO integra Ganoderma satur  visa sēnes ķermeņa sauso ekstraktu, ar augstu raksturīgo aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju (50% polisaharīdi un 30% ß-glikāni).

Kategorija: Produkta ID:7844

Apraksts

MICO integra Ganoderma satur  visa sēnes ķermeņa sauso ekstraktu, ar augstu raksturīgo aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju (50% polisaharīdi un 30% ß-glikāni).

Reiši: (Ganoderma lucidum):

  • Uzlabo imūnsistēmu – satur polisaharīdus un beta-glukānus, kas var uzlabot imūnsistēmas funkciju un aizsargāt organismu no slimībām un infekcijām.
  • Antioksidantu iedarbība – satur daudzus antioksidantus, kas var aizsargāt organismu no brīvo radikāļu bojājumiem un uzlabot kopējo veselību.
  • “Dzīvības eliksīrs” – sēne ir bagāta ar polisaharīdiem, kas var palīdzēt mazināt stresu, uzlabot miegu un samazināt iekaisumu. Tāpat to uzskata par pretvēža līdzekli.

Sastāvdaļas: Ganoderma (Ganoderma lucidum (Curtis) P.) sēnes sausais ekstrakts; apjoma palielinātāji: celuloze, kalcija fosfāts; kukurūzas ciete; pretsalipes vielas: taukskābju mono un diglicerīdi, augu izcelsmes taukskābju magnija sāļi, silīcija dioksīda.

Iepakojums: 60 tabletes pa 1000mg.   Neto masa: 60g.

Uzglabāt sausā un no gaismas (siltuma avotiem) aizsargātā vietā līdz 25oC temperatūrā.

Sastāvs

 

Sastāvs 2 tabletēs
Ganoderma (Reiši) sēnes visa sēnes ķermeņa ekstrakts
standartizēts pēc polisaharīdu satura 50%
standartizēts pēc ß-glikānu satura 30%
1000 mg
500 mg
300 mg

Lietošana

Lietošana: 1-2 tabletes dienā ēšanas laikā, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens.

Brīdinājums: Nav ieteicams bērniem. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.