Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

MICO integra CORDYCEPS (60 kapsulas)

28,82

MICO integra Cordyceps satur  visa sēnes ķermeņa sauso ekstraktu, ar augstu raksturīgo aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju (50% polisaharīdi un 30% ß-glikāni).

Kategorijas: Produkta ID:4520

Apraksts

MICO integra Cordyceps satur  visa sēnes ķermeņa sauso ekstraktu, ar augstu raksturīgo aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju (50% polisaharīdi un 30% ß-glikāni).

Kordiceps (Cordyceps sinensis):

  • Stimulē imūnsistēmu – satur polisaharīdus, kas var palīdzēt stimulēt imūnsistēmu, padarot to spēcīgāku un efektīvāku cīņā pret slimībām.
  • Uzlabo fizisko izturību –  tiek izmantots, lai uzlabotu fizisko izturību un palielinātu organisma izturību, jo tam ir spēja uzlabot skābekļa uzņemšanu un samazināt nogurumu.
  • Antioksidantu iedarbība – satur daudzus antioksidantus, kas var palīdzēt aizsargāt organismu pret brīvajiem radikāļiem, kas var izraisīt oksidatīvo stresu un vēža attīstību.

Sastāvdaļas: kordiceps (Cordyceps sinensis (Berk.) Sacc.) sēnes sausais ekstrakts; apjoma palielinātāji: celuloze, kalcija fosfāts; kukurūzas ciete; pretsalipes vielas: taukskābju mono un diglicerīdi, augu izcelsmes taukskābju magnija sāļi, silīcija dioksīds; biezinātājs: nātrija karboksimetilceluloze.

Nesatur lipekli. Nesatur laktozi. Piemērots vegāniem.

Iepakojums: 60 tabletes pa 1000mg.   Neto masa: 60g.

Uzglabāt sausā un no gaismas (siltuma avotiem) aizsargātā vietā līdz 25oC temperatūrā.

Sastāvs

 

Sastāvs 2 tabletēs
Kordiceps sēnes visa sēnes ķermeņa ekstrakts
standartizēts pēc polisaharīdu satura 50%
standartizēts pēc ß-glikānu satura 30%
1000 mg
500 mg
300 mg

Lietošana

Lietošana: 1-2 tabletes dienā ēšanas laikā, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens.

Brīdinājums: Nav ieteicams bērniem. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.