Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

LicoProst (60 kapsulas)

25,51

Normālai prostatas darbībai

LicoProst satur augu ekstraktu kompleksu.

Ķirbju sēklas palīdz nodrošināt  normālu prostatas darbību, sekmē labas urīnpūšļa un urīnceļu funkcijas uzturēšanu.  Zāģzobainā sabalpalma un miltene palīdz saglabāt urīnceļu veselību un atbalsta normālu urīnpūšļa darbību.

Kategorijas: Produkta ID:12111

Apraksts

Normālai prostatas darbībai.

Efektīvas, klīniski pārbaudītas sastāvdaļas: sabalpalmas, ķirbja, granātābola ekstrakti un likopēns no tomātiem.

Dabisks līdzeklis vīriešu uroģenitālās sistēmas veselībai: regulē prostatas un uroģenitālas sistēmas traucējumus, palīdz samazināt urīnceļu kairinājumu, antioksidanta darbība.

Ķirbju sēklas palīdz nodrošināt  normālu prostatas darbību, sekmē labas urīnpūšļa un urīnceļu funkcijas uzturēšanu.  Zāģzobainā sabalpalma un miltene palīdz saglabāt urīnceļu veselību un atbalsta normālu urīnpūšļa darbību.

Zāģzobainās sabalpalmas augļu ekstrakts satur brīvās taukskābes, cieti, polisaharīdus un citus komponentus, kas, sinerģiski darbojoties uz 5a-reduktāzes enzīmu, spēj novērst liekā testosterona pārvēršanos par DHT (dihidrotestosterons – molekula, kas atbild par prostatas paplašināšanos) un DHT no saistīšanās ar androgēnu prostatas receptoriem.

Miltene ir pazīstama kā viens no efektīvākajiem līdzekļiem urīnceļu infekciju ārstēšanai. Miltenes antiseptiskās īpašības var būt noderīgas prostatas hipertrofijai, kas saistīta ar bakteriālu infekciju.

Ķirbja sēklu sastāvā esošo delta-7-fitosterīnu antagonistiskā iedarbība uz dihidrotestosterona receptoriem rada inhibējošu iedarbību.

Granātābolu īpašības galvenokārt saistītas ar ellagskābes spēcīgajām antioksidantu iedarbību. Viena no svarīgākajām ir profilaktiska darbība pret arteriosklerozes rašanos, antibakteriāla iedarbība (pierādīta ietekme uz Helicobacter pylori baktēriju) un aizsardzība pret DNS bojājumiem. Šī ekstrakta efektivitāte PSA (prostatas specifiskā antigēna) līmeņa pazemināšanā ir apstiprināta jaunākajos pētījumos.

Cinka piedevas var būt noderīgas dažādiem stāvokļiem, tostarp oligospermijai, un noteiktiem iekaisuma veidiem, piemēram, prostatītam. Cinkam ir imūnmodulējoša un antioksidanta iedarbība. No fizioloģiskā viedokļa cinks ir būtisks augšanai un attīstībai, dzimumbriedumam un reprodukcijai, kā arī virknei ar imūnsistēmu saistītu reakciju. Līdz ar to tas darbojas, lai palielinātu auglību un regulētu imūnsistēmu.

Likopēna uzdevums ir tikt galā ar oksidatīvo stresu, kas bieži sastopams prostatas patoloģijās, aizturot brīvos radikāļus un tādējādi kavējot DNS oksidāciju (kas izraisa šūnu modifikāciju) un lipīdu peroksidāciju.

GRAMINEX ir pilnīgi dabisks un alergēnu nesaturošs ziedputekšņu ekstrakts, kas iegūts īpašā procesā, kas ļauj atlasīt noteiktas augu sugas pēc rūpīgas to piemērotības pārbaudes. Pētījumi, kas veikti vairāk nekā 20 gadus universitātēs un slimnīcās, ir pierādījuši ziedputekšņu ekstrakta patieso efektivitāti pacientiem ar prostatas infekcijām (labdabīgu prostatas hipertrofiju, a-bakteriālu prostatītu un piospermiju). Graminex palīdz atjaunot prostatas fizioloģisko veselību un vienlaikus atvieglo tās simptomus antioksidantu vielu kombinētās iedarbības dēļ

Sastāvdaļas: zāģzobainās sabalpalmas (Serenoa repens (W. Bartram) Small) augļu sausais ekstrakts; Graminex® ziedputekšņu ekstrakts,miltenes (Arctostaphylos uva-ursi (L.) Spreng.) lapu sausais ekstrakts; ķirbju (Cucurbita pepo L.) sēklu sausais ekstrakts; granātābola (Punica granatum L.) augļu sausais ekstrakts; apjoma palielinātājs: celuloze; kapsulas apvalks: hidroksipropilmetilceluloze; pretsalipes līdzeklis: augu izcelsmes taukskābju magnija sāļi; cinka L-pidolāts, likopēns no tomātiem (Solanum lycopersicum L.) (uz rīsu cietes bāzes).

Iepakojumā 60 kapsulas pa 500 mg   Neto masa: 30g

Uzglabāt sausā, vēsā bērniem nepieejamā vietā temperatūrā līdz 25 ºC

Sastāvs

 

Saturs 2 kapsulās
Zāģzobainās sabalpalmas augļu sausais ekstrakts

standartizēts pēc taukskābju satura 40%

330 mg

132 mg

Graminex® ziedputekšņu ekstrakts 130 mg
Miltenes lapu sausais ekstrakts

standartizēts pēc arbutīna satura 20%

90 mg

18 mg

Ķirbju sēklu sausais ekstrakts

standartizēts pēc taukskābju satura 40%

60 mg

24 mg

Granātābola augļu sausais ekstrakts

standartizēts pēc elagīnskābes satura 40%

52 mg

20.8 mg

Cinks 7.5 mg (75% NRV*)
Likopēns 1.8 mg

*- uzturvielu atsauces vērtība

Lietošana

Lietošana: pieaugušajiem 2 kapsulas dienā. Ieteicamais lietošanas kurss 6 nedēļas, atkārtojot 4 reizes gadā.

Brīdinājums: Nav ieteicams bērniem, grūtniecēm, ar krūti barojošām mātēm. Nav ieteicams sievietēm reproduktīvā vecumā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no produkta sastāvdaļām.