Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

GLICEM STOP COMPLETE (60 kapsulas)

19,29

Uztura bagātinātājs normāla cukura līmeņa asinīs uzturēšanai

Satur augu ekstraktu: baltā zīdkoka lapu, gimnēmas lapu, banaba lapu, rūgtās melones augļu, kaņēļa mizas ekstrakti un alfa-liposkābes, D-hiro-inozīta un hroma kompleksu.

Baltā zīdkoka, gimnēmas un kanēļa klātbūtne palīdz uzturēt normālu ogļhidrātu vielmaiņas līdzsvaru. Hroms palīdz nodrošināt normālu mikroelementu vielmaiņu un uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs.

Kategorijas: Produkta ID:4465

Apraksts

Glicem STOP COMPLETE. Uztura bagātinātājs. Iepakojumā 60 kapsulas

Normāla glikozes līmeņa asinīs uzturēšanai

 • Satur augu ekstraktus, kas stimulē ogļhidrātu metabolismu organismā, kas palīdz uzturēt pareizu ķermeņa svaru un pareizu glikozes un holesterīna līmeni asinīs.
 • Mazina kāri pēc saldumiem un uzkodām starp ēdienreizēm. Uzlabo aknu, aizkuņģa dziedzera un nieru funkcijas

Daudzus gadus ir palielinājusies cukura diabēta sastopamība, slimība kļūst par globālu epidēmiju. 2017. gadā visā pasaulē saslima kopumā 425 miljoni cilvēku; 90% gadījumu – II tipa cukura diabēts. Šāda veida cukura diabēts rodas cilvēkiem ar aptaukošanos un zemu fizisko aktivitāti, tāpēc profilaksē svarīgi ir sabalansēts uzturs, veselīgs dzīvesveids un rūpes par pareizu ķermeņa svaru un atbilstošu kustību daudzumu. Uzturot pareizu cukura līmeni asinīs un pareizu ķermeņa svaru, var būt noderīga racionāla piedeva, kuras pamatā ir vielmaiņas metabolismu organismā atbalstoši komponenti

Glicem STOP COMPLETE piemērots tiem,

 • kam ir paaugstināts glikozes līmenis asinīs
 • kam ir liekais svars
 • kam ir problēmas ar pārmērīgu apetīti pēc saldumiem

Glicem STOP COMPLETE

 • speciāli izvēlētu augu ekstraktu komplekss, kas nodrošina kompleksu iedarbību uz visu vielmaiņas procesu.
 • mazina kāri pēc saldumiem un uzkodām starp ēdienreizēm, tādēļ piemērots cilvēkiem ar lieko svaru.
 • stimulē antioksidantu mehānismus, uzlabojot aknu, aizkuņģa dziedzera un nieru funkcijas.
 • satur izcilas kvalitātes augu ekstraktus , kas nodrošina augstu biopieejamību.

Sastāvā:

 • Baltā zīdkoka lapu ekstrakts

Sastāvā esošā aktīvā viela 1–deoksinojirimicīns (DNJ) palēnina to fermentu darbību, kuri šķeļ ogļhidrātus. Pateicoties DNJ, daļa no saldumos, kartupeļos, baltmaizē, pīrāgos, makaronos un citos tamlīdzīgos produktos esošajiem ogļhidrātiem nesašķeļas, tādēļ asinīs nonāk mazāks cukura daudzums un organisms uzņem mazāk kaloriju.

 • Gimnēmas lapu ekstrakts

Palīdz kontrolēt cukura līmeni asinīs, sekmē tā uzsūkšanos zarnu traktā. Samazina lieko cukura daudzumu, veicina aizkuņģa dziedzera šūnu atjaunošanos, kuras izstrādā insulīnu , tādejādi palīdz novērst cukura diabēta veidošanos (veiksmīgs palīgs  gan pie 1. gan 2. tipa diebēta)

 • Banaba lapu ekstrakts

Ievērojami pazemina cukura līmeni asinīs (uzmanīgi jālieto kopā ar medikamentiem). Iedarbības efekts ir līdzīgs kā insulīnam, kas sekmē glikozes pārvietošanu no asinīm šūnās.

 • Rūgtās melones augļu ekstrakts

Sekmē glikozes uzsūkšanos zarnās un normāla glikozes līmeņa uzturēšanu asinīs. Palīdz novērst svara pieaugumu un tauku uzkrāšanos.

 • Kanēļa mizas ekstrakts

Piemīt spēja regulēt cukura līmeni asinīs, īpaši, viegla vai mēreni smaga 2.tipa diabēta gadījumā, kad organisms neražo pietiekami daudz insulīna. Uzlabo insulīna aktivitāti un stimulē cukura metabolismu šūnās.

 • Alfa-liposkābe

Alfa liposkābe novērš sekas, ko rada hroniskas slimības kā ateroskleroze, kas nelabvēlīgi iespaido artērijas, un cukura diabēts. Alfa liposkābe ir antioksidants, kuru izstrādā mūsu organisms, lai glikozi pārvērstu enerģijā.

 • Hroms

Palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu – “atvēr durvis” šūnu membrānā, tādējādi ļaujot glikozi ievadīt šūnā. Hroma pikolināta formā, kas vislabāk uzsūcas cilvēka organismā un it īpaši audos (aknās un muskuļos)-svarīgi, lai minerālviela  «izdzīvotu»gremošanas traktā un sasniegtu asinsriti.

Sastāvdaļas: Baltā zīdkoka (Morus alba L.) lapu sausais ekstrakts; gimnēmas (Gymnema sylvestre R. Br.) lapu sausais ekstrakts; banaba (Lagerstroemia speciosa (L.) Pers.) lapu sausais ekstrakts; alfa-liposkābe; rūgtās melones (Momordica charantia L.) augļu sausais ekstrakts;  apjoma palielinātājs: celuloze; kanēļa (Cinnamomum zeylanicum Blume) mizu sausais ekstrakts; pretsalipes viela: taukskābju magnija sāļi (augu izcelsmes); kapsulas apvalks: hidroksipropilmetilceluloze; hroma pikolināts.

Iepakojums: 60 kapsulas pa 500 mg.   Neto masa: 30g

Uzglabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā temperatūrā līdz līdz 25 ºC

 

 

Sastāvs

 

 

Saturs 2 kapsulās
Baltā zīdkoka lapu sausais ekstrakts

standartizēts pēc 1-dioksinojirimicīna satura 1%

200 mg

 

Gimnēmas lapu sausais ekstrakts

standartizēts pēc gimnēmskābes satura 25%

166.7 mg

 

Banaba lapu sausais ekstrakts

standartizēts pēc korosolskābes satura 1%

166.7 mg

 

Alfa-liposkābe 66.7 mg
Rūgtās melones augļu sausais ekstrakts

standartizēts pēc šarantīna satura 7%

66.7 mg

 

Kanēļa mizas sausais ekstrakts

standartizēts pēc metilhidroksihalkona satura 1.6%

40 mg

 

D-hiro-inozīts 20 mg
Hroms 133.3 µg

(333% NRV*)

*- uzturvielu atsauces vērtība

Lietošana

Lietošana: Pieaugušajiem 2 kapsulas dienā 15 min. pirms ēdienreizes, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens.

Brīdinājums: Nelietot bērniem. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no produkta sastāvdaļām.