Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

GLICEM STOP COMPLETE (60 kapsulas)

19,29

Glicem  STOP COMPLETE satur augu ekstraktus un hromu.

Baltā zīdkoka, gimnēmas un kanēļa klātbūtne palīdz uzturēt normālu ogļhidrātu vielmaiņas līdzsvaru. Hroms palīdz nodrošināt normālu mikroelementu vielmaiņu un uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs.

Kategorijas: Produkta ID:4465

Apraksts

Glicem STOP COMPLETE ir uztura bagātinātājs ar speciāli izstrādātu aktīvo vielu formulu  insulīna rezistences samazināšanai un mērķtiecīgai glikozes daudzuma asinīs kontrolei.

• Uzlabo ogļhidrātu vielmaiņu un perifēro glikozes nepanesību
• Augu farmakoloģisko iedarbību optimizācija
• Palīdz  samazināt gan pēc ēšanas glikēmiju, gan tukšās dūšas glikēmiju

 

Glikoze ir galvenais cukurs, kas atrodams mūsu asinīs, jo tas ir ķermeņa svarīgākais enerģijas avots. Tas nav nemainīgs – var gan kristies, gan kāpt. Ja bieži ir paaugstināts cukura līmenis asinīs, laika gaitā tas var izraisīt tādas veselības problēmas kā sirds slimības, insultu, pat redzes zudumu un citas. Tieši tāpēc ir īpaši svarīgi cukura līmeni kontrolēt.

Katru gadu Latvijā aptuveni septiņiem tūkstošiem cilvēku ārsti nosaka diabēta diagnozi. Galvenais iemesls ir pārāk novēlota diabēta diagnosticēšana, pirms kuras jau krietnu laiku ir novērojama ilgstoša pirmsdiabēta stadija.

Prediabēts ir pirmsdiabēta stadija, kad cukura skaitļi asins analīzēs ir virs normas, taču vēl nesasniedz diabētam atbilstošus skaitļus. Ja cilvēkam diagnosticē prediabētu – tā ir laba ziņa, jo nozīmē, ka ir iespējams novērst diabēta rašanos!

Prediabēta stadijai raksturīgs vielmaiņas traucējumu komplekss – tā sauktais metaboliskais sindroms, un to bieži papildina liekā svara uzkrāšanās vidukļa zonā, holesterīna un asinsspiediena paaugstināšanās asinīs.

Glicem  STOP COMPLETE satur augu ekstraktus un hromu.

Baltā zīdkoka, gimnēmas un kanēļa klātbūtne palīdz uzturēt normālu ogļhidrātu vielmaiņas līdzsvaru. Hroms palīdz nodrošināt normālu mikroelementu vielmaiņu un uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs.

Sastāvdaļas: Baltā zīdkoka (Morus alba L.) lapu sausais ekstrakts; gimnēmas (Gymnema sylvestre R. Br.) lapu sausais ekstrakts; banaba (Lagerstroemia speciosa (L.) Pers.) lapu sausais ekstrakts; alfa-liposkābe; rūgtās melones (Momordica charantia L.) augļu sausais ekstrakts;  apjoma palielinātājs: celuloze; kanēļa (Cinnamomum zeylanicum Blume) mizu sausais ekstrakts; pretsalipes viela: taukskābju magnija sāļi (augu izcelsmes); kapsulas apvalks: hidroksipropilmetil-celuloze; hroma pikolināts.

Iepakojums: 60 kapsulas pa 500 mg.   Neto masa: 30g

Uzglabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā temperatūrā līdz līdz 25 ºC

Vairāk informācijas par produktu šeit: Glicem STOP veselīgam cukura līmenim asinīs

Atsauces:

Olīves lapas

Sastāvs

 

 

Saturs 2 kapsulās
Baltā zīdkoka lapu sausais ekstrakts

standartizēts pēc 1-dioksinojirimicīna satura 1%

200 mg

2 mg

Gimnēmas lapu sausais ekstrakts

standartizēts pēc gimnēmskābes satura 25%

166.7 mg

41.7 mg

Banaba lapu sausais ekstrakts

standartizēts pēc korosolskābes satura 1%

166.7 mg

1.67 mg

Alfa-liposkābe 66.7 mg
Rūgtās melones augļu sausais ekstrakts

standartizēts pēc šarantīna satura 7%

66.7 mg

4.67 mg

Kanēļa mizas sausais ekstrakts

standartizēts pēc metilhidroksihalkona satura 1.6%

40 mg

0.64 mg

D-hiro-inozīts 20 mg
Hroms 133.3 µg

(333% NRV*)

*- uzturvielu atsauces vērtība

Lietošana

Lietošana: Pieaugušajiem 2 kapsulas dienā 15 min. pirms ēdienreizes, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens.

Brīdinājums: Nelietot bērniem. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no produkta sastāvdaļām.