Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

CURCUM DOL (60 kapsulas)

28,25

CURCUM DOL satur  3 dažādus augstas biopieejamības kurkumas sakneņu ekstraktus: Curcuma Longvida®, Curcuma Cureit® un Performed Curcuma.

Kurkumai piemīt antioksidanta aktivitāte, tā veicina  locītavu funkcionalitāti, palīdz mazināt iekaisumu un oksidatīvo stresu.

Kategorijas: , Produkta ID:4500

Apraksts

CURCUM DOL – augstas kvalitātes kurkumas ekstraktus saturošs uztura bagātinātājs.

Kurkuma vai, precīzāk, tās aktīvais savienojums kurkumīns ir spēcīgs dabiskais antibiotiķis un pretiekaisuma līdzeklis. Tam ir plaša veselību ietekmējoša iedarbība. Kurkumas pulverī kurkumīna daudzums ir neliels (apmēram 3 %). Tādēļ ārstnieciskos nolūkos tiek izmantots kurkumas ekstrakts. No šī ekstrakta kvalitātes ir atkarīga kurkumīna iedarbības efektivitāte.

Kurkumīns

  •  bioaktīvā viela, kas iedarbojas uz iekaisumu molekulārā līmenī.
  •  ir spēcīgs antioksidants, kas nodrošina vienu vai divus darbības mehānismus pret brīvajiem radikāļiem. Pirmkārt, tas neitralizē brīvos radikāļus pats par sevi. Otrkārt, tas stimulē organisma antioksidantu enzīmus.
  • paaugstina smadzeņu hormona BDNF (Brain-Derived Neutrophic factor) līmeni. Tas savukārt sekmē jaunu neironu augšanu un cīnās ar dažādiem deģeneratīviem procesiem smadzenēs.
  •  ir labvēlīga ietekme uz vairākiem faktoriem, par kuriem zināms, ka tie ir nozīmīgi pie sirds slimībām, tai skaitā uzlabojot endotēlija darbību.
  • izraisa vairākas izmaiņas molekulārajā līmenī, kas var palīdzēt novērst un pat ārstēt vēzi.
  • var šķērsot asins-smadzeņu barjeru (hematoencefālisko barjeru). Ir pierādīts, ka tas noved pie uzlabojumiem Alcheimera slimības patoloģiskajā procesā.
  • var palīdzēt mazināt artrīta simptomus. Rezultātā, dažos gadījumos ir efektīvāks par tradicionālajiem pretiekaisuma līdzekļiem.

CURCUM DOL satur  3 dažādus augstas biopieejamības kurkumas sakneņu ekstraktus: Curcuma Longvida®, Curcuma Cureit® un Performed Curcuma:

  • Longvida® . Patentēta cieto lipīdu daļiņu tehnoloģija SLCP (Solid Lipid Curcumin Particle) pārklāj kurkumīnu ar lipīdu matricu, kas ievērojami uzlabo kurkumīnu absorbciju.
  • Cureit® . Patentētā polāro nepolāro sviestmaižu (PUS) tehnoloģija * ar pilnīgu kurkuma matricu nodrošina augstu kurkuminoīdu biopieejamību caur vairākiem svarīgiem kurkuma saknes bioloģiski aktīviem komponentiem. Tie darbojas ne tikai sinerģiski ar kurkuminoīdiem, bet tiem ir arī savs veselību veicinošs efekts.

Sastāvdaļas: apjoma palielinātājs: celuloze; Curcuma Longvida® ekstrakts [kurkumas (Curcuma longa L.) sakneņu ekstrakts granulēta pulvera veidā, standartizēts pēc 23% kurkuminoīdu satura; pretsalipes vielas: augu izcelsmes taukskābju magnija sāļi, silīcija dioksīda; emulgators: sojas lecitīns; maltodekstrīns; antioksidants: askorbilpalmitāts]; Curcuma Cureit® ekstrakts [kurkumas (Curcuma longa L.) sakneņu ekstrakts granulēta pulvera veidā, standartizēts pēc 45% kurkuminoīdu satura]; kurkumas sakneņu ekstrakts ar fosfolipīdiem Performed Curcuma [apjoma palielinātājs: celuloze; emulgators: sojas lecitīns, kurkumas (Curcuma longa L.) sakneņu sausais ekstrakts standartizēts pēc 20% kurkuminoīdu satura]; kukurūzas ciete, pretsalipes viela: augu izcelsmes taukskābju magnija sāļi; skābes izturīga augu izcelsmes kapsula (hidroksipropilmetilceluloze, pretsalipes viela: želena sveķi).

Iepakojums: 60 kapsulas pa 550mg.   Neto masa: 33g.

Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt sausā un no gaismas (siltuma avotiem) aizsargātā vietā līdz 25oC temp..

Vairāk informācijas par produktu šeit: kurkuma veselībai.

Raksti: Par kurkumas ietekmi uz veselību

Sastāvs

 

Sastāvs 1 kapsulā
Curcuma Longvida® kurkumas sakneņu ekstrakts
ar kurkuminoīdu saturu 23%
100 mg **
23 mg
Curcuma Cureit® kurkumas sakneņu ekstrakts
ar kurkuminoīdu saturu 45%
75 mg **
33.75 mg
Performed Curcuma kurkumas sakneņu ekstrakts ar fosfolipīdiem
ar kurkuminoīdu saturu 20%
75 mg **
15 mg

** kopējais kurkumas sakneņu ekstrakts ir 250 mg, kas satur 71.75mg kurkuminoīdus.

Lietošana

Ieteicamā deva: pieaugušajiem1 kapsula dienā pēc ēšanas.

Brīdinājums: Nav ieteicams bērniem. Nav ieteicams grūtniecēm un ar krūti barojošām mātēm. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no produkta sastāvdaļām. Produkta lietošana nav ieteicama pie aknu, žults funkciju izmaiņām, žultsakmeņiem.