Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
-20%

COLLAGEN ARTIDOL (20 paciņas)

Original price was: 27,90€.Current price is: 22,32€.

COLLAGEN ARTIDOL pamatā ir FORTIGEL® (hidrolizēta kolagēna bioaktīvi peptīdi), kommiforas sveķu ekstrakts, augu izcelsmes glikozamīns, MSM, hondroitīna sulfāts un bromelaīns. Bagātināts ar CASPEROME® (Boswellia serrata ekstrakts ar fosfolipīdiem) un vitamīnu C no mežrozīšu augļiem. Vitamīns C veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu darbībai. Bosvēlijas sveķu ekstrakts labvēlīgi ietekmē locītavu funkcijas.

Kategorija: Produkta ID:6364

Apraksts

COLLAGEN ARTIDOL ir uztura bagātinātājs ar augstas biopieejamības kolagēnu un speciāli izstrādātu formulu locītavu veselības uzturēšanai. Katras sastāvdaļas efektivitāte pierādīta daudzos klīniskos pētījumos.

Kolagēns ir galvenā cilvēka ķermeņa sastāvdaļa.

Apmēram 30% no mūsu kopējā ķermeņa proteīna ir kolagēns. Kolagēna proteīns veido gandrīz 70% no skrimšļa masas. Kolagēns ir ļoti svarīgi kustīgām locītavām, stabiliem kauliem, veseliem muskuļiem, spēcīgām saitēm un cīpslām, gludai ādai, spīdīgiem matiem un veseliem nagiem. Tas bagātīgi atrodas asinsvados, starpskriemeļu diskos, asins-smadzeņu barjerā, radzenē, dentīnā un zarnu sienā.

Lai izveidotu kolagēnu, jūsu ķermenis apvieno noteiktas aminoskābes no pārtikas un uztura bagātinātājiem garākās ķēdēs un galu galā šķiedrās, veidojot cilvēka ķermeņa galvenās strukturālās sastāvdaļas. Šim procesam ir nepieciešams arī C vitamīns, varš un cinks, lai to varētu veikt efektīvi.

Kopumā orgānos ir vismaz 28 dažādi kolagēna tipi.

Kāpēc vajadzētu lietot kolagēnu?

Diemžēl kolagēns organismā aktīvi veidojas tikai līdz 25 gadu vecumam. Ādai pakāpeniski novecojot, kolagēns iet bojā straujāk, nekā to iespējams aizvietot. Sasniedzot 25 gadu vecumu, kolagēna sintēze ķermenī samazinās, cilvēks pamazām sāk dzīvot no kolagēna rezervēm un vidēji katru gadu zaudē aptuveni 1–1,5% kolagēna, savukārt, iestājoties menopauzei, pirmo piecu gadu periodā – 30%. Kolagēna šķiedras kļūst biezākas un daudz īsākas, samazinās I tipa kolagēns un mainās kolagēna proporcijas.

COLLAGEN ARTIDOL pamatā ir FORTIGEL® (hidrolizēta kolagēna bioaktīvi peptīdi), kommiforas sveķu ekstrakts, augu izcelsmes glikozamīns, MSM, hondroitīna sulfāts un bromelaīns. Bagātināts ar CASPEROME® (Boswellia serrata ekstrakts ar fosfolipīdiem) un vitamīnu C no mežrozīšu augļiem. Vitamīns C veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu darbībai. Bosvēlijas sveķu ekstrakts labvēlīgi ietekmē locītavu funkcijas.

Sastāvdaļas: FORTIGEL®-hidrolizēta kolagēna peptīdi; maltodekstrīns; glikozamīna hidrohlorīds (augu izcelsmes); MSM (metilsulfonilmetāns); skābuma  regulētājs: citronskābe; CASPEROME®- bosvēlijas sveķu ekstrakts ar fosfolipīdiem, standartizēts pēc kopējā triterpēnskābes satura kā min.25% un pēc kopējā ß-bosvēlijskābes satura kā min. 10% [bosvēlijas (Boswellia  serrata  Roxb.

ex Colebr.) sveķu sausais ekstrakts, emulgators: sojas lecitīns; apjoma palielinātājs: celuloze; pretsalipes viela: silīcija dioksīds]; nātrija hondroitīna sulfāts; kommiforas (mirre) (Commiphora myrrha) sveķu sausais ekstrakts; bromelaīns 2500 GDU/g no ananāsa (Ananas comosus (L.) Merr.) kāta; aromatizētājs; mežrozīšu (Rosa canina L.) augļu sausais ekstrakts, standartizēts pēc vitamīna C satura 70%; saldinātājs: steviolglikozīdi (no stēvijas)

Iepakojums: 20 paciņas pa 5g    Neto masa: 100g

Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt sausā un no gaismas (siltuma avotiem) aizsargātā vietā temperatūrā līdz 25oC.

FORTIGEL® ir uzņēmuma Gelita AG reģistrēta preču zīme

CASPEROME® ir Indena S.p.A. ( Itālija) reģistrēta preču zīme

Vairāk informācijas par produktu šeit : kolagēns veselībai

Par FORTIGEL

Par CASPEROME

Sastāvs

Sastāvs 2 paciņas
FORTIGEL® – hidrolizēta kolagēna peptīdi 5 g
Glikozamīna hidrohlorīds (augu izcelsmes) 600 mg
MSM (metilsulfonilmetāns) 500 mg
CASPEROME® – bosvēlijas sveķu ekstrakts ar fosfolipīdiem

standartizēts pēc triterpēnskābes 25%

standartizēts pēc ß-bosvēlijskābes satura 10%

250 mg

 

Kommiforas sveķu ekstrakts 200 mg
Bromelaīns 2500 GDU/g no ananāsa kāta

no kā enzimātiskā aktivitāte

200 mg

500 GDU

Hondroitīna sulfāts 200 mg
Mežrozītes augļu ekstrakts

standartizēts pēc vitamīna C satura 70%

171.4 mg

120 mg (150% NRV*)

*- uzturvielu atsauces vērtība

Lietošana

Ieteicamā deva pieaugušajiem:  1-2 paciņas dienā, vēlams tukšā dūšā, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens.

Brīdinājums: Nav ieteicams bērniem. Nav ieteicams grūtniecēm un mātēm, kas baro bērnu ar krūti. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no produkta sastāvdaļām. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.