Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Alfa-alfa (Medicago sativa L.) (60 kapsulas)

13,15

Alfa-alfa – organismu spēcinošs uztura bagātinātājs.

Produkts bagātina uzturu ar bioloģiski aktīvu vielu kompleksu, kas veicina imunitātes paaugstināšanu un iedarbojas vispārspēcinoši.

Tās lietošana sekmē dzīves tonusa celšanos, paaugstina darbaspējas, ir ieteicama cilvēkiem ar novājinātu veselību un tiem, kas cieš no gremošanas traucējumiem un intoksikācijas. Šī zāle ir ļoti nepieciešama nieru darbības traucējumu, kā arī čūlas slimības gadījumos.

 

Kategorijas: Produkta ID:13020

Apraksts

Sējas lucerna

Nesatur glutēnu. Nesatur laktozi. Piemērots vegāniem.

Sējas lucerna labvēlīgi ietekmē lipīdu metabolismu, palīdz uzlabot dzīves kvalitāti sievietēm menopauzes laikā.

Lucerna ir arī tā sauktā „cara zāle”, kas ieņem īpašu vietu ārstniecības augu vidū.

Tās lietošana sekmē dzīves tonusa celšanos, paaugstina darbaspējas, ir ieteicama cilvēkiem ar novājinātu veselību un tiem, kas cieš no gremošanas traucējumiem un intoksikācijas. Šī zāle ir ļoti nepieciešama nieru darbības traucējumu, kā arī čūlas slimības gadījumos.

Produkts bagātina uzturu ar bioloģiski aktīvu vielu kompleksu, kas veicina imunitātes paaugstināšanu un iedarbojas vispārspēcinoši.

Lucerna ir lielisks vispārspēcinošs līdzeklis, kuru lieto:

 • avitaminozes profilaksei;
 • noguruma un paaugstinātas trauksmainības profilaksei;
 • aterosklerozes profilaksei;
 • podagras profilaksei;
 • menopauzes periodā;
 • laktācijas paaugstināšanai zīdīšanas periodā;
 • sirds asinsvadu un elpošanas sistēmu slimībām;
 • pie iekaisuma procesiem nierēs;
 • zobu un smaganu slimībām (kariess, paradontoze);
 • alerģijas, ādas slimībām (pinnēm, sēnīšu slimībām);
 • pie radikulīta un reimatisma.

Aktīvo komponenšu darbība:

Lucernas zaļās lapas satur astoņas esenciālās aminoskābes, kas pašas neveidojas cilvēka organismā, bet jāuzņem no ēdiena. Augs ir A, K, B1, B2, B6, E, D2 un D3 vitamīnuminerālvielu, īpaši kalcija, fosfora un fluora, saponīnu, izoflavonu un daudzu citu bioloģiski aktīvo vielu avots.

 • Ievērojamais K vitamīna daudzums augu padara par efektīvu pretasiņošanas līdzekli, kas novērš asinsizplūdumus un asiņošanu. Tieši tādēļ lucernu lieto daudzu hemorāģiskā sindroma formu profilaksei un kompleksai ārstēšanai.
 • Viens no retajiem augiem, kuras sastāvā ir dabiskas izcelsmes fluors, kas organismā uzkrājas zobu audos. Fluors veicina zobu emaljas veidošanos un pasargā zobus no kariesa attīstības procesiem, nodrošina antibakteriālu iedarbību, nomācoši iedarbojoties uz mikroorganismiem, kas kolonizē mutes dobumu un zobu defektus kariesa un paradontozes gadījumā.
 • Piemīt atveseļojošs efekts arī kuņģa slimību – uzpūšanās, čūlas un ēstgribas trūkuma gadījumā, jo lucerna satur „pretčūlu” vitamīnu U. Tas sekmē gremošanas trakta gļotādas reģenerāciju, normalizē kuņģa skābumu.

Būdams metionīna atvasinājums, U vitamīns normalizē lipīdu vielmaiņu, sasaista holesterīnu un bloķē tā uzsūkšanos, tādējādi kavējot aterosklerozes attīstību.

Mazina tauku uzkrāšanos aknās, pasargā tās no bojājumiem, kā arī labvēlīgi ietekmē smadzeņu koronāro asinsriti. Vitamīns, pateicoties savam detoksikācijas efektam, spēj neitralizēt indīgas vielas un toksīnus. Nodrošina arī antidepresīvu iedarbību.

 • Satur arī daudz hlorofila, kas savukārt veicina brūču dzīšanu, mazina bakteriālās infekcijas rašanās risku un ir ļoti vērtīgs līdzeklis anēmijas profilaksei.
 • Pateicotiesizoflavīnu estrogēniem līdzīgai aktivitātei un spējai nomierināt trauksmainu stāvokļu gadījumā, kā arī paaugstināt laktāciju, lucerna ir rekomendēta sievietēm menopauzes periodā un ar krūti barojošām māmiņām.
 • Dzinumi satur vitamīnus, minerālvielas, olbaltumvielas. Saponīni, kas ir lucernas sastāvā veicina holesterīna līmeņa pazemināšanos asinīs, palīdz aizkavēt aterosklerotiskās izmaiņas asinsvados, veicina hipofizes funkciju regulāciju.

Sastāvdaļas: Sējas lucernas (Medicago sativa L.) virszemes daļas pulveris; maltodekstrīns; inulīns; pretsalipes viela: augu izcelsmes taukskābju magnija sāļi; kapsulas apvalks: hidroksipropilmetilceluloze.

Iepakojums: 60 kapsulas pa 530mg   Neto masa: 31.8g

Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt sausā, vēsā vietā līdz 25 ºC temperatūrā.

Sastāvs

 

Sastāvs 4 kapsulās
Sējas lucernas virszemes daļas pulveris 1200 mg
Inulīns 200 mg

 

Lietošana

Ieteicamā deva : pieaugušajiem un bērniem, vecākiem par 12 gadiem 2-4  kapsulas dienā ēšanas laikā, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens.

Brīdinājums:

Nav ieteicams bērniem līdz 12 gadu vecumam.  Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.