Skip to content Skip to footer

CURCUM DOL -
maksimums no kurkumas

CURCUM DOL – unikāls, ekstra kvalitātes  uztura bagātinātājs ar  3 dažādiem augstas biopieejamības kurkumas ekstraktiem.

 

Trīskāršs spēks vienā kapsulā:

 Curcuma Cureit® : augsts kurkuminoīdu saturs (> 45% kurkumīna) ar izteiktu pretiekaisuma iedarbību un augsts panesamības un drošības indekss zarnu vidē.

 Curcuma Longvida® : kurkumas ekstrakts, kas satur 23% kurkuminoīdus, kompleksā ar lipīdu frakciju (sojas lecitīns) ir ar 65 reizes labāku uzsūkšanās spēju, salīdzinot ar tradicionālo kurkumas ekstraktu.

 Performed Curcuma : īpaša kurkumas formula, kas izstrādāta, lai uzlabotu kurkumīna uzsūkšanos un farmakokinētisko profilu, izmantojot 100% pārtikai piemērotas sastāvdaļas (lecitīnu)..

Kurkuma sakne Indijā tikusi izmantota tūkstošiem gadu kā garšviela un ārstniecības augs. 

Pēdējo gadu zinātniskie pētījumi apstiprinājuši to, ko indieši zina jau sen … tas patiešām satur savienojumus ar ārstnieciskām īpašībām. 

KĀPĒC LIETOT KURKUMU

Curcuma-curcumin

 Spēcīgs antioksidants, kas nodrošina vienu vai divus darbības mehānismus pret brīvajiem radikāļiem:

pirmkārt, tas neitralizē brīvos radikāļus pats par sevi,

otrkārt, tas stimulē organisma antioksidantu enzīmus.

 

 Paaugstina smadzeņu hormona BDNF (Brain-Derived Neutrophic factor) līmeni, kas savukārt sekmē jaunu neironu augšanu, un cīnās ar dažādiem deģeneratīviem procesiem smadzenēs.

 

 Labvēlīgi ietekmē vairākus faktorus, par kuriem zināms, ka tie ir nozīmīgi pie sirds slimībām, tai skaitā uzlabojot endotēlija darbību.

 

 Izraisa vairākas izmaiņas molekulārajā līmenī, kas var palīdzēt novērst un pat ārstēt vēzi.

 

 Var šķērsot asins-smadzeņu barjeru (hematoencefālisko barjeru),kas noved pie uzlabojumiem Alcheimera slimības patoloģiskajā procesā.

 

 Var palīdzēt mazināt artrīta simptomus, dažos gadījumos ir efektīvāks par tradicionālajiem pretiekaisuma līdzekļiem.

 

Kurkuma satur bioaktīvus savienojumus ar spēcīgām ārstnieciskām īpašībām

Kurkumīns ir ļoti spēcīgs antioksidants un tam ir tikpat spēcīgas pretiekaisuma īpašības. Dažos pētījumos kurkuma uzrāda vienlīdzīgu efektivitāti iekaisuma un sāpju mazināšanai kā pretiekaisuma medikamenti, taču bez nevēlamies blakusefektiem

Kurkumīnam piemīt potenciāls atjaunot asinsvadu sieniņas un uzlabot to veselību un elastību, kas ir būtisks faktors sirds un asinsvadu veselībai.

Kā pretiekaisuma līdzeklis, kurkuma var palīdzēt samazināt artrīta simptomus.

Zinātniskajā žurnālā FASEB publicētajā pētījumā tika atklāts, ka 63% no reimatoīdā artrīta pacientiem veiksmīgi mazina tā simptomus ar dabīgiem līdzekļiem, no kuriem visbiežāk izmanto tieši kurkumu.

Smadzeņu darbību- atmiņu, spēju koncentrēties un citas kognitīvās funkcijas- ietekmē daudz faktoru. Kā vienu no aspektiem var minēt specifisku augšanas hormonu, kas tiek izmantots smadzeņu darbībai – neirotropais faktors – kam ir cieša saikne ar smadzeņu veselību un kognitīvām saslimšanām, tajā skaitā demenci, Alcheimera slimību un depresiju.

Kurkumīnam piemīt spēja paaugstināt šī hormona līmeni smadzenēs, pasargājot smadzenes no dažāda veida kognitīvajiem traucējumiem un uzturot veselu atmiņu, vairojot koncentrēšanās spējas un uzlabojot smadzeņu darbību kopumā.

Kurkumīns pēdējā laikā tiek plaši pētīts attiecībā uz vēža profilaksi, ārstēšanu, slimības gaitu. Tā iedarbība uz imunitāti un vēža šūnām potenciāli ir ļoti plaša un efektīva- pētījumi rāda, ka kurkumīns spēj ietekmēt vēža attīstību un augšanu, palēninot tā izplatību organismā caur dažādiem mehānismiem.

Kurkumai ir antioksidanta, pretiekaisuma, pretvīrusu un antibakteriālas īpašības, kas tādā veidā uzlabo imunitāti.

Svarīgi ZINĀT ...

Kurkumas aktīvām vielām ir zema biopieejamība:

 

 Pēc iekšķīgas uzņemšanas kurkumīns, kas ir galvenā aktīvā viela kurkumas saknē, ļoti slikti uzsūcas zarnu zonā: tikai neliela daļa aktīvo sastāvdaļu nokļūst asins plūsmā un pēc tam tiek nogādātas cilvēka audos.

 

 Aknās notiek reakcijas, kas maina kurkumīnu. Metabolīti kas veidojas šos procesos, ir zemākas efektivitātes un ne vienmēr bioloģiski aktīvi salīdzinājumā ar sākotnējo aktīvo sastāvdaļu.

 

 Jau dažas stundām pēc kurkumas uzņemšanas kurkumīna līmenis asinīs ievērojami samazinās.

Ir izstrādāti jauni inovatīvi biotehnoloģiskie procesi kurkumas ekstraktu ražošanā, kas uzlabo kurkumīna absorbciju, sniedzot vēl nozīmīgāku tā bioloģisko ieguldījumu ar uzlabotu farmakoloģisko iedarbību, panesamību un lietošanas drošumu.

Kurkumai ir daudz bioloģisko aktivitāšu. Sākumā tika uzskatīts, ka visas šīs aktivitātes ir saistītas ar kurkuminoīda kurkumīniem. 

Tomēr pēdējos gados pētnieki Curcuma longa saknē papildus kurkuminoīdiem ir atraduši gandrīz 200 citu bioaktīvu molekulu. Apstiprināts, ka visas kurkuma matricas vielu kopējā summa ir atbildīga par kurkumai raksturīgajām bioloģiskām aktivitātēm. 

Kāpēc izvēlēties CURCUM DOL

CURCUM DOL sastāvā ir trīs dažādi augstas efektivitātes kurkumas ekstrakti MAKSIMĀLA efekta sasniegšanai. 

Katrs no sastāvā ietilpstošajiem ekstraktiem ir UNIKĀLS ar savu ieguldījumu produkta efektivitātē.

CURCUM DOL sastāvdaļas

 Curcuma Longvida® kurkumas sakneņu ekstrakts                       100 mg**

ar kurkuminoīdu saturu      23 mg

 Curcuma Cureit® kurkumas sakneņu ekstrakts                             75 mg**

ar kurkuminoīdu saturu      34 mg

 Performed Curcuma kurkumas sakneņu ekstrakts                          75 mg**

ar fosfolipīdiem un kurkuminoīdu saturu 15 mg

** kopējais kurkumas ekstrakts 250 mg, 

kas satur 71.75mg kurkuminoīdus.

Pieaugušajiem 1 kapsula dienā pēc ēšanas, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens. 

 

Sastāvdaļu apraksts

Longvida®-augstas kvalitātes standartizēts ekstrakts no kurkumas

Longvida®

Patentēta cieto lipīdu daļiņu tehnoloģija SLCP (Solid Lipid Curcumin Particle) pārklāj kurkumīnu ar lipīdu matricu, kas ievērojami uzlabo kurkumīnu absorbciju.

Rezultātā tiek iegūt produkts ar biopieejamību vismaz 65 reizes lielāku nekā vispārējiem kurkumīna ekstraktiem. Aktīvās vielas viegli šķērso asins-smadzeņu barjeru, nodrošinot neiroprotektīvu efektu.

Longvida®- SLSP tehnoloģija

_________________________________

Cureit® - logo

Cureit® 

Patentētā polāro nepolāro sviestmaižu (PUS) tehnoloģija * ar pilnīgu kurkuma matricu nodrošina augstu kurkuminoīdu biopieejamību caur vairākiem svarīgiem kurkuma saknes bioloģiski aktīviem komponentiem. Tie darbojas ne tikai sinerģiski ar kurkuminoīdiem, bet tiem ir arī savs veselību veicinošs efekts.

* PUS tehnoloģija: Polāro un nepolāro sviestmaižu tehnoloģija savieno kurkuminoīdus ar ūdenī šķīstošiem un taukos šķīstošiem komponentiem pilnīgas kurkuma matricas nodrošināšanai. 

Cureit® - augstas kvalitātes ekstrakts no kurkumas

________________________________________________________________________________________  

Metaboliskās līnijas produkti

Glicem STOP COMPLETE- veselīgam cukura līmenim

GLICEM STOP COMPLETE (60 kapsulas)

Uztura bagātinātājs normāla cukura līmeņa asinīs uzturēšanai Satur augu ekstraktu: baltā zīdkoka lapu, gimnēmas lapu, banaba lapu, rūgtās melones augļu, kaņēļa mizas ekstrakti un alfa-liposkābes, D-hiro-inozīta un hroma kompleksu. Baltā zīdkoka, gimnēmas un kanēļa klātbūtne palīdz uzturēt normālu ogļhidrātu vielmaiņas līdzsvaru. Hroms palīdz nodrošināt normālu mikroelementu vielmaiņu un uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs.

Lasīt vairāk

Sterol STOP advance

STEROL STOP ADVANCE (30 tabletes)

Pie paaugstināta holesterīna līmeņa asinīs. Satur sarkano rīsu rauga ekstraktu, augu ekstraktus, mikroelementus. Olīvu lapas veicina lipīdu vielmaiņu, kasijas lapas palīdz pie  triglicerīdu un holesterīna vielmaiņas, bārbale sekmē normālu sirds un asinsvadu sistēmas darbību.Vitamīns E veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Lasīt vairāk