Skip to content Skip to footer

COLLAGEN ARTIDOL -
kusties brīvi !

COLLAGEN ARTIDOL  ir  aktīvo vielu komplekss  locītavu veselības un vitalitātes nodrošināšanai.

 Formula balstās uz augstas biopieejamības kolagēna kombināciju ar citām locītavu veselību nodrošinošām aktīvām vielām.

COLLAGEN ARTIDOL - kompleksa pieeja LOCĪTAVU KUSTĪGUMA ATJAUNOŠANAI

kāpēc izvēlēties Collagen Artidol

  • speciāli izstrādāta formula locītavu veselības uzlabošanai
  • katras sastāvdaļas efektivitāte pierādīta daudzos klīniskos pētījumos 
  • produkta efektivitāti nosaka visu sastāvā ietilpstošo aktīvo vielu sinerģiska iedarbība
  • drošs augstas kvalitātes līdzeklis

COLLAGEN ARTIDOL PAREDZĒTS

COLLAGEN ARTIDOL priekšrocības

Par pēdējā laika aktualitāti veselības un skaistumkopšanas jomā ir kļuvis kolagēns.

Kas tad īsti ir kolagēns? 

Tā nosaukums cēlies no grieķu vārda “kólla”, kas nozīmē līme. Tas ir cilvēka organismā esošs proteīns, kas gluži kā līme satur kopā mūsu saistaudus. Kolagēns ir atrodams ne tikai ādā, bet arī, piemēram, kaulos, saitēs, asinsvados, skrimšļos un muskuļos – tātad ietekmē mūsu veselību kopumā. Kolagēns palīdz mūsu ādai justies un izskatīties jaunākai, uztur stiprākus kaulus, nodrošina cīpslu un saišu elastību, stiprina dažādus audus mūsu ķermenī. 

Vai tu zini ...

Kolagēns ir galvenā cilvēka ķermeņa sastāvdaļa.

Apmēram 30% no mūsu kopējā ķermeņa proteīna ir kolagēns.

Kolagēna proteīns veido gandrīz 70% no skrimšļa masas. Kolagēns ir ļoti svarīgi kustīgām locītavām, stabiliem kauliem, veseliem muskuļiem, spēcīgām saitēm un cīpslām, gludai ādai, spīdīgiem matiem un veseliem nagiem. Tas bagātīgi atrodas asinsvados, starpskriemeļu diskos, asins-smadzeņu barjerā, radzenē, dentīnā un zarnu sienā. 

 

Lai izveidotu kolagēnu, jūsu ķermenis apvieno noteiktas aminoskābes no pārtikas un uztura bagātinātājiem garākās ķēdēs un galu galā šķiedrās, veidojot cilvēka ķermeņa galvenās strukturālās sastāvdaļas. Šim procesam ir nepieciešams arī C vitamīns, varš un cinks, lai to varētu veikt efektīvi.

Kopumā orgānos ir vismaz 28 dažādi kolagēna tipi.

 

Collagen Artidol palīdz locītavu kustīgumam

Svarīgi ZINĀT ...

Diemžēl kolagēns organismā aktīvi veidojas tikai līdz 25 gadu vecumam. Ādai pakāpeniski novecojot, kolagēns iet bojā straujāk, nekā to iespējams aizvietot. Sasniedzot 25 gadu vecumu, kolagēna sintēze ķermenī samazinās, cilvēks pamazām sāk dzīvot no kolagēna rezervēm un vidēji katru gadu zaudē aptuveni 1–1,5% kolagēna, savukārt, iestājoties menopauzei, pirmo piecu gadu periodā – 30%. Kolagēna šķiedras kļūst biezākas un daudz īsākas, samazinās I tipa kolagēns un mainās kolagēna proporcijas.

Lielas fiziskās slodzes un arī liekā svara iespaidā kolagēna līmenis ķermenī samazinās, izraisot locītavu sāpes (artrozi), kaulu masas samazināšanos (osteopēniju un osteoporozi), kā arī ādas novecošanos. Tas palielina traumu risku. Pētījumos ir pierādīta kolagēna labvēlīgā ietekme uz locītavām un skrimšļiem – sportistiem, kuri uzņēma 10g kolagēna dienā, skrimšļa biezums palielinājās par 14%. Atsauces grupā pie tādas pašas slodzes sportistiem, kuri kolagēnu nelietoja, skrimšļa biezums turpretim samazinājās.

Kolagēns palīdz arī osteoartrīta gadījumā. Tas palīdz uzlabot locītavu elastību un mobilitāti, mazināt locītavu sāpes, kā arī tas palielina kaulu blīvumu. Tas ir īpaši svarīgi gan gados vecākiem cilvēkiem, gan sportistiem, lai izvairītos no iespējamiem kaulu lūzumiem un plaisām. Pētījumi arī liecina, ka 10g kolagēna dienā sniedz ievērojami lielāku labumu nekā 1,5g glikozamīna. 

Pētījumi liecina, ka kolagēna lietošana stimulē ādas atjaunošanos un samazina novecošanās pazīmes (piemēram, grumbas). Tas ievērojami palielina fibroblastu koncentrāciju un kolagēna šķiedru diametru un blīvumu ādā. Tāpat arī kolagēns palīdz atjaunot ādu pēc saules apdeguma. Jauniem cilvēkiem kolagēna līmenis organismā sāk pazemināties no ~25 gadu vecuma. Sākumā izmaiņas nav tik ļoti pamanāmas, taču, regulāri lietojot kolagēnu, āda saglabā jauneklīgu izskatu daudz ilgāk. 

Kāpēc izvēlēties COLLAGEN ARTIDOL

COLLAGEN ARTIDOL – kompleksa pieeja LOCĪTAVU KUSTĪGUMA ATJAUNOŠANA

collagen artidol sastāvdaļas

  FORTIGEL® 

enzimātiski hidrolizēta kolagēna bioaktīvi peptīdi

  Glikozamīna hidrohlorīds

augu izcelsmes, piemērots cilvēkiem ar alerģiju pret vēžveidīgajiem

CASPEROME® – bosvēlijas sveķu ekstrakts ar fosfolipīdiem

standartizēts pēc triterpēnskābes 25%

standartizēts pēc ß-bosvēlijskābes satura 10%

MSM (metilsulfonilmetāns)

Kommiforas  sveķu sausais ekstrakts

Bromelaīns 2500 GDU/g no ananāsa

Hondroitīna sulfāts

 Mežrozītes (Rosa canina L.) augļu sausais ekstrakts

standartizēts pēc vitamīna C satura 70%

Pieaugušajiem 1-2 paciņas dienā, vēlams tukšā dūšā, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens. 

Ieteicamai lietošanas kurss ir 3 mēneši, cikliski to atkārtojot.

Sastāvs2 paciņās
FORTIGEL® – hidrolizēta kolagēna peptīdi5 g
Glikozamīna hidrohlorīds (augu izcelsmes)600 mg
MSM (metilsulfonilmetāns)500 mg

CASPEROME® – bosvēlijas sveķu ekstrakts ar fosfolipīdiem

standartizēts pēc triterpēnskābes 25%

standartizēts pēc ß-bosvēlijskābes satura 10%

250 mg
Kommiforas (Commiphora myrrha (Nees) Engl.) sveķu sausais ekstrakts200 mg

Bromelaīns 2500 GDU/g no ananāsa (Ananas comosus (L.) Merr.) kāta

no kā enzimātiskā aktivitāte 500GDU

200 mg

 

Hondroitīna sulfāts200 mg

Mežrozītes (Rosa canina L.) augļu sausais ekstrakts

standartizēts pēc vitamīna C satura 70%

171.4 mg

120 mg (150% NRV*)

*- uzturvielu atsauces vērtība

Sastāvdaļu apraksti

FORTIGEL®

FORTIGEL® Bioactive Collagen Peptides ir unikāla jauna sastāvdaļa, kas optimizēta, lai aktivizētu jaunu skrimšļu augšanu, stimulējot šūnas, kas iesaistītas II tipa kolagēna biosintēzē.

Bioaktīvie peptīdi FORTIGEL® tiek iegūti no kolagēna specifiskas enzīmu hidrolīzes ceļā, izmantojot endopeptidāzi, kas sagriež aminoskābju ķēdes, veidojot sekvences, kas sastāv no vidēji 20 līdz 50 aminoskābēm.  Šādi peptīdi tiek saukti par bioaktīviem, jo ​​ir pierādīta to aktivitāte, spēja stimulēt jauna kolagēna ražošanu no fibroblastiem, osteoblastiem un hondrocītiem. Turklāt pētījumos ir novērtēta to uzsūkšanās, izplatīšanās asinīs un audos. 

_________________________________

CASPEROME®

Casperome® ir jauna Boswellia ekstrakta forma, kas risina absorbcijas problēmas, kas saistītas ar tipiskiem Boswellia ekstraktiem. Izmantojot patentēto Phytosome® tehnoloģiju, kas apvieno Boswellia ekstraktu ar sojas lecitīnu, Casperome® Boswellia ir demonstrējusi ievērojami uzlabotu uzsūkšanos.

Lecitīns, kas tiek izmantots Phytosome® tehnoloģijā, aizsargā Casperome® bosvēlijskābes no ūdens noārdīšanās un efektīvāk izvada skābes caur zarnu traktu.

Vēl viena būtiska atšķirība starp Casperome® un citiem Boswellia ārstnieciskajiem preparātiem ir tā, ka Casperome® piedāvā visu Boswellia skābju kompleksu, kas dabiski atrodamas Boswellia ekstraktā.

_________________________________

Glikozamīna hidrohlorīds

Cilvēka ķermenī glikozamīns ir viena no nozīmīgākajām sastāvdaļām mūsu locītavu skrimšļa audos.
Glikozamīns

  veicina skrimšļu atjaunošanos;

  var novērst vai vismaz samazināt artrīta ietekmi;

  glikozamīna mitrinošais efekts uzlabo locītavu mobilitāti.

Tā kā tās nav pretsāpju zāles, bet gan nepieciešama sastāvdaļa skrimšļu atjaunošanai un ārstēšanai, var paiet pat divi mēneši, līdz tiek pamanīta tā labvēlīgā ietekme. Šī ietekme ir ilglaicīga un, pretēji dažādu pretsāpju medikamentu īslaicīgajai ietekmei, būs spēkā arī tad, kad pārtrauc glikozamīna lietošanu.

_________________________________

Hondroitīna sulfāts

Hondroitīna sulfāts ir viena no galvenajām locītavu skrimšļa sastāvdaļām.

Hondroitīns

  īpaši nozīmīgs skrimšļu struktūras nodrošināšanai;

  palielina spēju saglabāt šķidrumu saistaudos, kas nodrošina labu amortizējošu efektu pie lielākas slodzes- palielina savienoto audu izturību pret mehānisku saspiešanu;

  palēnina vai aptur skrimšļa sabiršanu un veicina atjaunošanos;

  nomāc specifisko fermentu darbību, kas bojā un noārda skrimšļu audus.

Tā kā hondroitīns un glikozamīns darbojas kopīgi, tad abu kombināciju tiek uzskatīta par veiksmīgāku nekā glikozamīna vai hondroitīna mototerapijas vienas pašas.

_________________________________

MSM (metilsulfonilmetāns)

Metilsulfonilmetāns ir nozīmīgs bioloģiski aktīva sēra avots.

MSM

  satur 34% elementu sēru, astoto visizplatītāko elementu cilvēka ķermenī, kas ir iekļauts, izmantots un iesaistīts vairāk nekā simt nozīmīgās molekulās un procesos cilvēka ķermenī. Sērs ietilpst arī kolagēna matricā.

  ir nozīmīga antioksidējošā un pretiekaisuma ietekme.

_________________________________

Bromelaīns no ananāsa kāta (Ananas comosus

Bromelaīns ietver enzīmu kopumu, kam piemīt proteolītiska aktivitāte un ko ekstrahē no ananāsa mīkstuma, bet galvenokārt no stublāja.

            Pretiekaisuma darbība

Bromelaīns tiek izmantots klīniskajā un profilaktiskajā jomā tā pretiekaisuma iedarbībai uz mīkstajiem audiem, antioksidanta, prettūskas, antitrombotisku, antikoagulantu un imūnmodulējošu darbību dēļ. Bromelīns ir indicēts dažādu sporta traumu ārstēšanai, piemēram, tiešas traumas (kontūzijas) un netiešas traumas (kontrakcijas, sastiepumi un plīsumi) gadījumā.

            Sāpju mazinošs efekts

Pierādītais sāpju mazināšanas efekts, visticamāk, ir saistīts ar bromelaīna spēju samazināt audu iekaisumu un tūsku, nevis tiešu pretsāpju efektu. Turklāt daudzos novērojumos pēc tā ievadīšanas tika konstatēts ievērojams locītavu tūskas samazinājums un locītavu kustīguma palielināšanās.

_________________________________

Kommifora (Commiphora myrrha (Nees) Engl.) sveķu ekstrakts

Mirra ir sveķi, kas izolēti no dažādiem krūmiem vai nelieliem kokiem, kuru dzimtene ir Āfrikas ziemeļaustrumi un Āzijas dienvidrietumi.

                Pretmikrobu īpašības

Mirres sveķi zināmi ar savelkošām un pretmikrobu īpašībām uz gļotādu. To plaši izmanto klīnikās drudža, kuņģa sūdzību, žultspūšļa slimību, ādas infekciju, sāpju, dismenorejas, audzēju, krūškurvja slimību un čūsku kodumu ārstēšanai

              Mazina sāpes

Mirra satur augu savienojumus, kas mijiedarbojas ar opioīdu receptoriem un var īslaicīgi mazināt sāpes, signalizējot smadzenēm, ka jums nav sāpju. Tas var arī bloķēt ķermeņa iekaisuma ķīmisko vielu ražošanu, kas izraisa pietūkumu un sāpes.

_________________________________

Mežrozītes augļu ekstrakts  (Rosa canina L.) – dabīgais C vitamīns

Mežrozīte ir krūms ar vērtīgām īpašībām, kas var pozitīvi ietekmēt locītavu veselību.

            Dabiskas C vitamīna avots

Mežrozītes augļos ir augsta C vitamīna koncentrācija, kas ir svarīgs elements locītavu veselībai.

C vitamīns ir iesaistīts kolagēna ražošanā, kas ir svarīgs skrimšļu un saistaudu veidošanai un uzturēšanai locītavās.

            Antioksidanta iedarbība

Satur daudzus dabiskus antioksidantus, tostarp fenolus un flavonoīdus. Antioksidanti palīdz aizsargāt šūnas no brīvajiem radikāļiem, kas var izraisīt oksidatīvo stresu un bojāt locītavas. Šī aizsardzība pret oksidatīvo stresu var veicināt veselīgu locītavu novecošanu un saglabāt to labu darbību.

            Pretiekaisuma un sāpju mazinoša iedarbība

Piemīt dabiskas pretiekaisuma īpašības, kas var palīdzēt mazināt locītavu iekaisumu un saistītās sāpes. Tas ir īpaši noderīgi cilvēkiem ar locītavu problēmām, piemēram, osteoartrītu vai reimatoīdo artrītu.

_________________________________